reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A ja dzisiaj byłam na rozpoczęciu roku szkolnego. Ja znów strasznie zachodzę w głowę, że znów dyrektor będzie musiał zmienić plan, znaleźć kogoś na moje miejsce itd. Za bardzo się przejmuje innymi. U mnie nikt nie wie jeszcze oprócz męża a już 10 tydzień dzisiaj. Nawet mama nie wie chociaż korci mnie żeby jej powiedzieć. Ale czekam jeszcze przynajmniej do 21 września czyli do badań prenatalnych. Już będę wtedy w tym bezpiecznym czasie ciąży jak to mówią 🙂 wtedy dowie wie reszta rodziny też ale w pracy mam zamiar nie mówić do momentu kiedy nie dam rady tego ukryć ponieważ chcę pracować jak najdłużej się da. Oczywiście jeśli będę się dobrze czuła i lekarz nie będzie miał przeciwskazań 😊
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma tak jak ja ze nie ma praktycznie żadnych objawów? Trochę mam stres.... ale to jest straszne ze po wizycie byłam mega spokojna i szczęśliwa a potem po jakimś czasie znów strach.. czy serce dalej bije itd.....a myślałam że czas staran jest stresujący a tu się okazuje ze nerwy i stres się dopiero zaczynają.🤔🤔🤔
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma tak jak ja ze nie ma praktycznie żadnych objawów? Trochę mam stres.... ale to jest straszne ze po wizycie byłam mega spokojna i szczęśliwa a potem po jakimś czasie znów strach.. czy serce dalej bije itd.....a myślałam że czas staran jest stresujący a tu się okazuje ze nerwy i stres się dopiero zaczynają.🤔🤔🤔
Ja nie mam żadnych objawów. Nic a nic. Jedyne co to pozytywny test 😁 I narazie nie miałam jeszcze wizyty więc tak naprawdę nie wiem nic.
W pierwszej ciąży też nie miałam żadnych objawów więc mnie to nie stresuje.
 
Haha ale też jutro?
Tak tak, jutro ważny dzień, bo pierwsza wizyta dopiero 🙈
Dziewczyny czy któraś z Was ma tak jak ja ze nie ma praktycznie żadnych objawów? Trochę mam stres.... ale to jest straszne ze po wizycie byłam mega spokojna i szczęśliwa a potem po jakimś czasie znów strach.. czy serce dalej bije itd.....a myślałam że czas staran jest stresujący a tu się okazuje ze nerwy i stres się dopiero zaczynają.🤔🤔🤔
Ja tak mam. Jedynie co to bolą mnie piersi (i to głównie w nocy jest to uciążliwe, w dzień tylko trochę bolą), częściej chodzę siku. I w sumie to by było na tyle 🤷‍♀️ Czasem trochę zaboli mnie podbrzusze ale to też nie jakoś znacząco. Jutro pierwsza wizyta i liczę że wszystko będzie dobrze 😶
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma tak jak ja ze nie ma praktycznie żadnych objawów? Trochę mam stres.... ale to jest straszne ze po wizycie byłam mega spokojna i szczęśliwa a potem po jakimś czasie znów strach.. czy serce dalej bije itd.....a myślałam że czas staran jest stresujący a tu się okazuje ze nerwy i stres się dopiero zaczynają.🤔🤔🤔
Ja mam mało objawów. Trochę bolą mnie sutki ale bardziej przy dotyku, mdli mnie ale niewiele. Najbardziej doskwiera mi pęcherz, szczególnie w nocy muszę wstawać kilka razy siusiu 🙄 myśle ze im mniej objawów tym lepiej, trzeba się cieszyć ze dobrze się czujemy :)
 
Haha chciałam teraz w piątek zrobić to samo, bo mam wizytę i będę brała już zwolnienie i się bałam ze szefowa będzie szczekać a po co komu nerwy i mowie a pikole napisze jej SMS 🤣

super! To było już widać dzidzie na usg jako małego człowieka a nie kijankę ? 😄
Tak, już mi lekarz pokazywał, gdzie jest główka, gdzie tułów, gdzie zarys nóżek, a gdzie rączki :) W sumie to bez jego pokazywania też bym wiedziała, ale on się bardzo angażuje.
Tylko serduszko mi musiał chwilę pokazywać, bo ja głupia szukałam na brzegu ciała, zamiast w środku (tak, jak je widziałam wtedy w terminie 5+6) :p
 
Tak, już mi lekarz pokazywał, gdzie jest główka, gdzie tułów, gdzie zarys nóżek, a gdzie rączki :) W sumie to bez jego pokazywania też bym wiedziała, ale on się bardzo angażuje.
Tylko serduszko mi musiał chwilę pokazywać, bo ja głupia szukałam na brzegu ciała, zamiast w środku (tak, jak je widziałam wtedy w terminie 5+6) :p
Woow!! Ale ekstra!! Tak pytam bo ja będę miała tez wizytę według om 9t0d, a wg usg pierwszego 8t4d to może tez już zobacze takiego Gumisia 😄
 
reklama
Do góry