reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny jest serduszko ! :) mino podejrzeń bliźniąt dzidziuś jest jeden :) serduszko widziałam ale nie słyszałam i tak się wzruszyłam ;) z minusów zrobiła mi się mała torbiel ale podobno to normalne :) teraz jadę na wizytę do gina

Super! :)
Na kiedy wyliczyli Ci wstępnie termin porodu wg USG? :)
 
reklama
Mam wrażenie, że większość Kwietniówek jest już w co najmniej w 5tc... A u mnie wg apki dzisiaj dopiero 4 tc. Większość to się właśnie dowiaduje.... :) I stwierdzam, że takie wczesna świadomość nie do końca jest dobra. Ile to człowiek się nadenerwuje!
 
No pęcherzyk ciążowy jest, więc trzeba być dobrej myśli. Planujesz na betę iść tylko raz w czwartek?
Ja idę jutro i myślę że wynik już mi dużo powie na co sie nastawiać.
Po wizycie z ciekawości zobaczyłam jak chodziłam z synem (teraz mam OM 05.07, a z nim w ciąży mialam OM 06.07, więc identyczny termin) i na pierwsze USG poszłam dopiero 3.09 i też był młodszy o 4 dni.
Ja na becie byłam 07.08 i wyszła 1038, teraz przed wizytą mam zrobić drugi raz i zobaczymy co wyniknie. W 4 tygodniu od OM robiłam jedna po drugiej z dostępem 3 dni. Pierwsza 32.6 druga 284.5 i po pięciu dniach 1038. Myślisz że zrobić jeszcze więcej beta hcg przed wizytą?
 
Mam wrażenie, że większość Kwietniówek jest już w co najmniej w 5tc... A u mnie wg apki dzisiaj dopiero 4 tc. Większość to się właśnie dowiaduje.... :) I stwierdzam, że takie wczesna świadomość nie do końca jest dobra. Ile to człowiek się nadenerwuje!
Kwietniowki są w ciąży, ale niektóre czekają na 100% potwierdzenia. Zgadzam się, wczesna świadomość nie jest dobra, ciągle człowiek myśli czy wszystko ok etc.
 
Mam wrażenie, że większość Kwietniówek jest już w co najmniej w 5tc... A u mnie wg apki dzisiaj dopiero 4 tc. Większość to się właśnie dowiaduje.... :) I stwierdzam, że takie wczesna świadomość nie do końca jest dobra. Ile to człowiek się nadenerwuje!
Dokładnie 🙄. A jak ktoś ma jeszcze z przeszłości niezbyt miłe przeżycia to już całkiem. Ja co chwila obmacuje się po cyckach 😂
 
Tez tak miałam, najgorzej jak bolały mnie cycki a zaraz przestały!! Ale od tygodnia z dnia na dzien mdli mnie coraz bardziej wiec już się nie stresuje 😂 będzie dobrze Kochana, ja u Ciebie nie widzę innej opcji 😘❤️
To ja właśnie teraz tak mam, w nocy i rano bolały, teraz nie i już panika w oczach 😂
 
reklama
Ja na becie byłam 07.08 i wyszła 1038, teraz przed wizytą mam zrobić drugi raz i zobaczymy co wyniknie. W 4 tygodniu od OM robiłam jedna po drugiej z dostępem 3 dni. Pierwsza 32.6 druga 284.5 i po pięciu dniach 1038. Myślisz że zrobić jeszcze więcej beta hcg przed wizytą?
Jeśli lekarz Ci nie zalecał to myślę, że nie. Pewnie wszystkiego się dowiesz w piątek na wizycie. :)
 
Do góry