reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

I jeszcze widzę że mamy termin na ten sam dzień 😂
Super może spotkamy się na tej samej porodówce ❤️ Ja chce rodzic w UCK lub w Wojewódzkim ale to najbliżej mojego mieszkanka, ale dobrze mówią tez o zaspie. Zapisałam się do szkoły rodzenia „super mama” na Chełmie na rogalinskiej. Szukałam takiej szkoły gdzie mogę iść z mężem u tam akurat można 😊zależy na jakiej dzielni mieszkasz w Gdańsku może uda Ci się znaleźć jakaś szkole bliżej domu 🙂 ja akurat mieszkam na ujescisku.
 
reklama
Super może spotkamy się na tej samej porodówce ❤️ Ja chce rodzic w UCK lub w Wojewódzkim ale to najbliżej mojego mieszkanka, ale dobrze mówią tez o zaspie. Zapisałam się do szkoły rodzenia „super mama” na Chełmie na rogalinskiej. Szukałam takiej szkoły gdzie mogę iść z mężem u tam akurat można 😊zależy na jakiej dzielni mieszkasz w Gdańsku może uda Ci się znaleźć jakaś szkole bliżej domu 🙂 ja akurat mieszkam na ujescisku.
No właśnie słyszałam o tym UCK i o tym na zaspie. Ja ani Przymorzu mieszkam a do tego na zaspie mam 13 min na nogach 😂 ale chyba UCK wygrywa i tam bym chciała no ale zobaczymy jak wyjdzie 😂
 
Hej. Ja już po połówkowych, wszystko dobrze, wszystkie parametry w normie, Mały waży 361 g, większość pomiarów na 50 percentylu, badanie długo trwało, bo był odwrócony plecami, także lekarz dał radę, ale łatwo nie było. Najlepsze, że ja już miałam glukozę w 16 tygodniu badaną, wyszła super, a dziś lekarz mi oznajmił, że czekają mnie jeszcze 2 takie badania... Ze względu na wiek. No bez komentarza :(
Dlaczego jeszcze 2 ?? 84 to twój rocznik? Bo jak tak to my w tym samym wieku 😊 i mi nic nie mówił mój, że będę musiała jeszcze robić krzywą aż tyle razy 🤔
Hej kochane.
Widzę że mamy przewagę dziewczynek.
Ja mam trzech synów, a w brzuszku wkoncu wymarzana coreczka🤗
Gratuluję :) w jakim wieku masz chłopaków??
 
Dlaczego jeszcze 2 ?? 84 to twój rocznik? Bo jak tak to my w tym samym wieku 😊 i mi nic nie mówił mój, że będę musiała jeszcze robić krzywą aż tyle razy 🤔

Gratuluję :) w jakim wieku masz chłopaków??
Tak 84 to mój rocznik, nie wiem, czemu aż tyle, zwłaszcza, że te pierwsze badania wyszły super, ale mój ginekolog jest strasznie przezorny, zleca wszystkie badania jakie są chyba możliwe, w tym jedno miałam ostatnio, które zleca tylko on jeden w całym mieście, no ale lepiej tak, czuję się bezpieczna, poza tym moja ostatnia donoszona ciąża była prawie 14 lat temu, więc trzeba trzymać rękę na pulsie. Ja ostatnio miałam glukozę cytrynową, wypiłam za jednym łykiem prawie, naprawdę była smaczna, najgorsze to siedzenie na d... 2 godziny w jednym miejscu i 3 wkłucia :(
 
Tak 84 to mój rocznik, nie wiem, czemu aż tyle, zwłaszcza, że te pierwsze badania wyszły super, ale mój ginekolog jest strasznie przezorny, zleca wszystkie badania jakie są chyba możliwe, w tym jedno miałam ostatnio, które zleca tylko on jeden w całym mieście, no ale lepiej tak, czuję się bezpieczna, poza tym moja ostatnia donoszona ciąża była prawie 14 lat temu, więc trzeba trzymać rękę na pulsie. Ja ostatnio miałam glukozę cytrynową, wypiłam za jednym łykiem prawie, naprawdę była smaczna, najgorsze to siedzenie na d... 2 godziny w jednym miejscu i 3 wkłucia :(
Moja ostatnia ciąża będzie 13lat temu - to podobnie ;)
No ja też mam sporo badań ale wiem ze krzywa się robi raz. No może faktycznie twój lekarz woli sprawdzić. A tą glukozę jakiejs konkretnej firmy miałaś? Bo mnie czeka po nowym roku to badanie.
Moja położna mówiła że teraz z palca biorą, ale to chyba od laboratorium zależy. No to czekanie będzie najgorsze :(
 
Hej pytanie mam do was. Jestem w 22 tygodniu i mam skracającą się szyjkę obecnie 24 mm. Lekarz zaleciła leżenie i dała mi zastrzyki przeciwzakrzepowe w związku z tym że leżę no i moje BMI jest wysokie czy któraś z was też brała te zastrzyki
 
Moja ostatnia ciąża będzie 13lat temu - to podobnie ;)
No ja też mam sporo badań ale wiem ze krzywa się robi raz. No może faktycznie twój lekarz woli sprawdzić. A tą glukozę jakiejs konkretnej firmy miałaś? Bo mnie czeka po nowym roku to badanie.
Moja położna mówiła że teraz z palca biorą, ale to chyba od laboratorium zależy. No to czekanie będzie najgorsze :(
Ja mam syna rocznik 2007, glukozę dali mi w labie, więc nie wiem, z palca brała glukometrem, żeby zbadać glukozę na czczo, potem 2 pobrania z żyły, ja mam rozrzedzoną krew, bo biorę zastrzyki w brzuch z clexane, więc te pobrania mnie zawsze stresują :(
 
Hej pytanie mam do was. Jestem w 22 tygodniu i mam skracającą się szyjkę obecnie 24 mm. Lekarz zaleciła leżenie i dała mi zastrzyki przeciwzakrzepowe w związku z tym że leżę no i moje BMI jest wysokie czy któraś z was też brała te zastrzyki
A jakie bierzesz, bo nazwa leku nie ma znaczenia, czy clexane, neoparin, fraxiparin, to to samo jest, ja biorę od momentu pierwszej wizyty u lekarza, potwierdzającej ciążę, robię je w brzuch mniej więcej o stałej porze dnia, na początku miałam dużo siniaków, ale teraz doszłam do wprawy i jest ok, tylko im brzuch większy, tym gorzej się wkłuć, te zastrzyki mają pomóc, żeby nie było żadnych zakrzepów, mam wrażenie, ze dzięki temu jestem w momencie, w którym jestem, więc nie ma się co przejmować, lekarz wie co robi.
 
reklama
Do góry