reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej.czy ktoras uzywala Nizoral w ciazy?lupiez mi sie zrobil:( a nie mialam,zawsze uzywalam Head and Shoulders ale wlosy wypadaly,zmienilam na inny szampon i pare miesiecy bylo ok,a teraz nie wiem czy przez hormony czy co lupiez wraca:(
Head shoulders jest szamponem mocno oczyszczajacym wiec warto teraz nim włosy myć po to żeby własne łupież schodził ☺
 
Hej.czy ktoras uzywala Nizoral w ciazy?lupiez mi sie zrobil:( a nie mialam,zawsze uzywalam Head and Shoulders ale wlosy wypadaly,zmienilam na inny szampon i pare miesiecy bylo ok,a teraz nie wiem czy przez hormony czy co lupiez wraca:(
Nie jest wskazany w ciąży i żaden inny zawierający ketokonazol. Nawet na opakowaniu jest napisane, żeby nie stosować w pierwszych trzech miesiącach. Szukaj takiego bez tego paskudztwa. Head&Shoulders jest z ichtiolem, więc jest ok. Ale taki bez rakotwórczego mentholu.

Generalnie ciężko o kosmetyki z dobrym składem dla kobiet w ciąży. Najczęściej jest napisane "stosować od 4 miesiąca ciąży" albo zawierają sls, na które jestem uczulona.
 
Mysle ze sprawdzę jeszcze raz w przyszłym tygodniu tak dla pewności co sie tam dzieje :) Pierwszy dzien ostatniej @ 18.07 a u Ciebie ??

Mama2018 - dzieki za slowa otuchy !

Miło tu u Was 😀
Gratulacje ☺️☺️☺️ ja okres miałam 17.07 wiec lecimy na jednym wózku 😉😉 wizytę mam 8.10 września ... tez chciałam na 3 ale to chyba za szybko 😉
 
Ja w poprzedniej ciąży też tsh non stop w okolicy 3 ,dziecko zdrowe, co prawda dostałam euthyrox ale najniższa dawkę i tsh spadało do 2,5
Wiecie co, chyba trochę panika z tym TSH. Poprzednią ciąże miałam dokładnie w tym samym terminie - urodziłam 28 kwietnia.

I oglądałam tamte wyniki.
Zaczynałam ciąże z TSH 5,54 i zbić do widełek udało się dopiero w połowie stycznia.
Teraz mam 3,14 więc chyba w ogóle nie ma tragedii..
 
Hej dziewczyny. U mnie dziś koszmar - ledwo sie poruszam, bo mam wrażenie, ze sie przewroce😐 ciśnienie mam 95/55, a tętno 90... pije kawkę, może trochę mnie przywróci do życia, bo na 17 mam przyjęcie weselne kuzynki męża😱 a siedzę w piżamie i nie mam siły sie ogarnac... ogólnie zmiana pogody przyszła - jest duchota gorac, ale zachmurzenie i burza idzie, a ja bardzo reaguje na zmiany pogody
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie dziś koszmar - ledwo sie poruszam, bo mam wrażenie, ze sie przewroce😐 ciśnienie mam 95/55, a tętno 90... pije kawkę, może trochę mnie przywróci do życia, bo na 17 mam przyjęcie weselne kuzynki męża😱 a siedzę w piżamie i nie mam siły sie ogarnac... ogólnie zmiana pogody przyszła - jest duchota gorac, ale zachmurzenie i burza idzie, a ja bardzo reaguje na zmiany pogody
obyś dała radę 😉 mi tez głowa boli przez zmiany 🙂 u nas maja być wielkie burze a tylko mżawka pada 🤩😌🥺
 
Do góry