reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Znam sporo osób, które po poście dabrowskiej pozbył się np alergii, pasożytów, różnych innych dolegliwości. Jakieś oczyszczenie i reset organizmu być może następuje. Natomiast nie wiem po co rozmawiacie na temat tego postu kiedy to w czasie ciazy jest raczej niedozwolone :)
Jedyna dieta jaka jest teraz dla nas wskazana to zdrowe umiarkowane posiłki i niejedzenie slodyczy. To nie będzie rosło tam gdzie nie trzeba dodatkowo [emoji4]
@UrszulkaB z tym niejedzeniem słodyczy to przegięłaś ;)
 
reklama
Znam sporo osób, które po poście dabrowskiej pozbył się np alergii, pasożytów, różnych innych dolegliwości. Jakieś oczyszczenie i reset organizmu być może następuje. Natomiast nie wiem po co rozmawiacie na temat tego postu kiedy to w czasie ciazy jest raczej niedozwolone :)
Jedyna dieta jaka jest teraz dla nas wskazana to zdrowe umiarkowane posiłki i niejedzenie slodyczy. To nie będzie rosło tam gdzie nie trzeba dodatkowo [emoji4]

Pewnie, ze post w czasie ciazy jest niedozwolony. Mi tak jak osobom, o ktorych piszesz bardzo pomogl. Czulam sie swietnie, wyniki lepsze niz przed, zalety moglabym wymieniac i wymieniac. Tak jak napisalam mowie za siebie i bron Boze nikogo nie namawiam.
 
No to po wizycie wszystko ok z fasolka, widziałam jak pięknie bije serduszko [emoji8] CRL 15, 6 mm odpowiada 8+0 tygodniu ciąży, a wg usg mi wychodzi 7+6 więc jest dobrze[emoji16]Doktor nagrał mi nawet płytkę z fasolka jak wrócę do domu to sobie wlacze [emoji16]Oczywiście dał skierowanie na badania krwi i wizyta za 3 tygodnie 30.09. Tak się cieszę że wszystko dobrze, teraz zaczynam się już cieszyć ta ciąża[emoji7]
 
No to po wizycie wszystko ok z fasolka, widziałam jak pięknie bije serduszko [emoji8] CRL 15, 6 mm odpowiada 8+0 tygodniu ciąży, a wg usg mi wychodzi 7+6 więc jest dobrze[emoji16]Doktor nagrał mi nawet płytkę z fasolka jak wrócę do domu to sobie wlacze [emoji16]Oczywiście dał skierowanie na badania krwi i wizyta za 3 tygodnie 30.09. Tak się cieszę że wszystko dobrze, teraz zaczynam się już cieszyć ta ciąża. Aaa jedyne co to miałam. Wysokie ciśnienie i kazał mi mierzyć 6xdziennie,w poprzedniej ciąży później mi to wyszło i brałam leki. Ale myślę że teraz to był stres dlatego takie wysokie miałam to ciśnienie.
 
@paola425 ciesze się, że u Was również wszystko dobrze [emoji8][emoji7]
@Karolina2102 wiedziałam, że będzie dobrze nic nie pisałam ale mocno w to wierzyłam. Bardzo się cieszę, że z fasolka wszystko ok [emoji7][emoji8]
A termin mi jednak wychodzi wg OM 23 kwiecień [emoji16]
 
reklama
Moje maleństwo coraz większe [emoji173] już 3cm. Ale machało rączkami [emoji173] Ogólnie wszystko ok, ale mam krwiaczka i polipa, przez co mogę plamić i dopóki nie pojawi się żywo czerwona krew, mam się plamieniami kompletnie nie przejmować. Ogólnie Pan doktor powiedział, że jest wszystko dobrze, ale odetchnąć będzie można około 16-17 tygodnia (przez szczelinę przy krwiaczku). Także mam się oszczędzać i spokojnie czekać na kolejną wizytę :)
20190909_152111.jpeg
 
Do góry