reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Moje maleństwo coraz większe [emoji173] już 3cm. Ale machało rączkami [emoji173] Ogólnie wszystko ok, ale mam krwiaczka i polipa, przez co mogę plamić i dopóki nie pojawi się żywo czerwona krew, mam się plamieniami kompletnie nie przejmować. Ogólnie Pan doktor powiedział, że jest wszystko dobrze, ale odetchnąć będzie można około 16-17 tygodnia (przez szczelinę przy krwiaczku). Także mam się oszczędzać i spokojnie czekać na kolejną wizytę :)Zobacz załącznik 1020314
Jejku jaki śliczny dzidziuś A jaki duży. Zakochać się można. Mam nadzieję że i ja doczekam tego widoku
 
reklama
No to po wizycie wszystko ok z fasolka, widziałam jak pięknie bije serduszko [emoji8] CRL 15, 6 mm odpowiada 8+0 tygodniu ciąży, a wg usg mi wychodzi 7+6 więc jest dobrze[emoji16]Doktor nagrał mi nawet płytkę z fasolka jak wrócę do domu to sobie wlacze [emoji16]Oczywiście dał skierowanie na badania krwi i wizyta za 3 tygodnie 30.09. Tak się cieszę że wszystko dobrze, teraz zaczynam się już cieszyć ta ciąża[emoji7]
Super wiadomości [emoji3059] muszę się zaopatrzyć w jakieś nośniki na wizytę za tydzień to może mój mi też coś nagra [emoji7]
Moje maleństwo coraz większe [emoji173] już 3cm. Ale machało rączkami [emoji173] Ogólnie wszystko ok, ale mam krwiaczka i polipa, przez co mogę plamić i dopóki nie pojawi się żywo czerwona krew, mam się plamieniami kompletnie nie przejmować. Ogólnie Pan doktor powiedział, że jest wszystko dobrze, ale odetchnąć będzie można około 16-17 tygodnia (przez szczelinę przy krwiaczku). Także mam się oszczędzać i spokojnie czekać na kolejną wizytę :)Zobacz załącznik 1020314
Jaki dzidziuś duży [emoji7] śliczny!
Ja mam za tydzień we wtorek prywatną wizytę, więc liczę, że moje maleństwo też mi pomacha [emoji3590]
 
Ja 7+2 wg OM (a wg USG 6+6) - 119/min i wlasnie przeczytalam ze troche malo, moze swiruje ale pojde jutro na usg, 120 zlotych nie majatek a bede spokojniejsza
Ja miałam na pierwszej wizycie 6+6 113 i mówił że mogłoby mocniej bić.
Na drugiej wizycie 8+3 nie sprawdzał bo to był inny lekarz i pow że nie powinno się sprawdzać przed 9 tygodniem. I bądź tu mądry. Teraz będę mieć dopiero za 2 tygodnie wizytę i jestem ciekawa...
 
Super cieszę się że u Ciebie wszystko super i dzidzia już duża [emoji7][emoji7]
No to po wizycie wszystko ok z fasolka, widziałam jak pięknie bije serduszko [emoji8] CRL 15, 6 mm odpowiada 8+0 tygodniu ciąży, a wg usg mi wychodzi 7+6 więc jest dobrze[emoji16]Doktor nagrał mi nawet płytkę z fasolka jak wrócę do domu to sobie wlacze [emoji16]Oczywiście dał skierowanie na badania krwi i wizyta za 3 tygodnie 30.09. Tak się cieszę że wszystko dobrze, teraz zaczynam się już cieszyć ta ciąża[emoji7]
 
7+1 147
7+4 155
A 9+1 ponad 170
Nie wiem, czy któraś z Was tez tak ma, ale mnie ogarnął totalny marazm. Stres, strach, smutne wieści od dziewczyn i to oczekiwanie sprawiają, ze nie umiem zrobić nic konkretnego. Tylko gotuję. A mogłabym czytać książki, robić porządki, oglądać filmy, grać w gry, to nie - najchętniej leżałabym z glową pod kołdrą i tak od usg do usg. Nie lubię siebie za to.

Znam to. Tyle że ja ciągle pracuje i w tej pracy siedzę jak taki ciołek bez chęci. A też jak czytam te smutne historie to się przejmuje dziewczynami i myślę co u mnie w brzuszku słuchać.

@UrszulkaB z tym niejedzeniem słodyczy to przegięłaś ;)

Hahaha [emoji1][emoji1][emoji1] sobie pozwalam na małe porcje czasami ale nie żeby jeść dużo bo faktycznie zaszkodzi.

No to po wizycie wszystko ok z fasolka, widziałam jak pięknie bije serduszko [emoji8] CRL 15, 6 mm odpowiada 8+0 tygodniu ciąży, a wg usg mi wychodzi 7+6 więc jest dobrze[emoji16]Doktor nagrał mi nawet płytkę z fasolka jak wrócę do domu to sobie wlacze [emoji16]Oczywiście dał skierowanie na badania krwi i wizyta za 3 tygodnie 30.09. Tak się cieszę że wszystko dobrze, teraz zaczynam się już cieszyć ta ciąża[emoji7]

Super :) ciekawe czy każdy lekarz nagrywa. Ja będę ma wizycie teraz sama bo narzeczony na wyjeździe i może da lekarz posłuchać w końcu serca to by nagrał dla tatuśka [emoji4]
 
Dziewczyny mnie to dziś chyba wszystko dopada, nie dość że te wyniki o tej rozycce, infekcja pochwy to jeszcze zaczęło mnie gardło boleć aż przelykac nie mogę. Coś mnie zaczyna rozbierać [emoji17][emoji17] czy na gardło tylko P.renalen czy coś innego dla kobiet w ciąży?
 
Ja miałam na pierwszej wizycie 6+6 113 i mówił że mogłoby mocniej bić.
Na drugiej wizycie 8+3 nie sprawdzał bo to był inny lekarz i pow że nie powinno się sprawdzać przed 9 tygodniem. I bądź tu mądry. Teraz będę mieć dopiero za 2 tygodnie wizytę i jestem ciekawa...
Ja juz przekopalam internet i jak traktujemy to jak 6tydz to jest ok jak 7 to za malo. Pojde jutro to sie uspokoje, to bedzie 8+1.
 
reklama
@Najeczka @paola @Aniulek.. tak zazdroszczę, że wy już po.. cieszę się, że wszystko dobrze u Was! Ja mam dopiero na 17:15 i chociaż to prywatnie, to podejrzewam, że jakieś opóźnienie będzie.
Po tych ostatnich przejściach dziewczyn na forum mam delikatny stres, ale i tak wierzę, że wszystko będzie dobrze. Dziś 9+3 wg Om.


Co do diety Dąbrowskiej, to dla mnie jest to największa głupota. Podobnie zresztą jak kapuściana i inne tego typu wymysły. Jeżeli ktoś chce schudnąć.. to trzeba to robić przede wszystkim z głową, a nie po trupach do celu. Zbilansowane, regularne posiłki. Woda mineralna i ruch.
Dużo osób ma problem z motywacją.. ale trzeba pamiętać, że w większości przypadków nie przytyłaś w tydzień, więc w tydzień też nie schudniesz :)

Trzymajcie kciuki po 17stej!
 
Do góry