reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Kiedyś nie było szczepień na różyczkę, dlatego większość z nas chorowała. Teraz są więc praktycznie nie ma zachorowan
Ale szczepienia nie mają raczej z tym nic wspólnego bo one mają za zadanie chyba żeby przejść tą chorobę łagodniej a nie że się nią nie zarazimy jeśli jesteśmy szczepieni. Tak mi się przynajmniej wydaje
 
laski!!!! nie kupujcie żadnych testów na płeć za 200 zł :D

To oszustwo bazujące na starym przesądzie, że jak dziewczynka to mocz ma ph 5-6, a chłopiec 7-8. Równie dobrze możecie sobie popatrzeć na swoje wyniki moczu, tam też macie PH podane.

Skuteczność - 50% :)

nie chce kupowac :)
bylam poprostu ciekawa co to jest!
ja czuje chlopczyka i tak sie nastawiam, najwyzej bedzie niespodzianka ;)
 
Dziewczynki a jak Wasze brzuchy? Chciałybyście żeby już były widoczne czy raczej jak najdłużej ukryć? U mnie dopiero skończony 7 tc ( dalej nie wiem czy mam teraz mówić że jestem w 8 tc czy w 7 :-p ) a codziennie oglądam swój brzuch czy już coś widać no i widać ale mega wzdęcia bo ciążowy brzuch w tym tygodniu to raczej nierealne. Bardzo mi się podobają ciążowe brzuszki mimo tego że to trochę uciążliwe bo trudno się np ogolić czy już pod koniec zawiązać buty ale i tak nie mogę się już go doczekać
 
A czy ten wynik z różyczki nie oznacza że było szczepienie na rozyczke? Ja jestem rocznik 86 i wydaje mi się że byłam szczepiona na rozyczke (muszę się upewnić i zapytać mamy) też mi wyszło to w badaniach ale uznałam że oznacza zebylam szczepiona lub przechodziłam ponadto Pani Doktor powiedziala że jest wszystko ok a Jej ufam
 
Dziewczynki a jak Wasze brzuchy? Chciałybyście żeby już były widoczne czy raczej jak najdłużej ukryć? U mnie dopiero skończony 7 tc ( dalej nie wiem czy mam teraz mówić że jestem w 8 tc czy w 7 :-p ) a codziennie oglądam swój brzuch czy już coś widać no i widać ale mega wzdęcia bo ciążowy brzuch w tym tygodniu to raczej nierealne. Bardzo mi się podobają ciążowe brzuszki mimo tego że to trochę uciążliwe bo trudno się np ogolić czy już pod koniec zawiązać buty ale i tak nie mogę się już go doczekać
ja juz mam spory brzuszek :)
 

Załączniki

  • 69692012_780859675663247_1019738653271785472_n.jpg
    69692012_780859675663247_1019738653271785472_n.jpg
    180,5 KB · Wyświetleń: 111
Dziewczynki a jak Wasze brzuchy? Chciałybyście żeby już były widoczne czy raczej jak najdłużej ukryć? U mnie dopiero skończony 7 tc ( dalej nie wiem czy mam teraz mówić że jestem w 8 tc czy w 7 :-p ) a codziennie oglądam swój brzuch czy już coś widać no i widać ale mega wzdęcia bo ciążowy brzuch w tym tygodniu to raczej nierealne. Bardzo mi się podobają ciążowe brzuszki mimo tego że to trochę uciążliwe bo trudno się np ogolić czy już pod koniec zawiązać buty ale i tak nie mogę się już go doczekać
Ja kocham ciążowe brzuchy i mam nadzieję że się doczekam duzego. W pierwszej ciąży był taki raczej mały ale widoczny a w drugiej koleżanka która spotkałam tydzień przed porodem pytała, co urodziłam. W
 
reklama
Do góry