reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny strasznie sie ciesze, ze odkrylam Wasze forum, zastanawiam sie tylko kiedy ja bede teraz pracowala :D, bo dzisiaj od dwoch godzin nie zrobilam nic....

Co do wyprawki to juz nie moge sie doczekac, jezeli bedzie dziewczynka (mam juz dwoch chlopcow), to chyba nikt i nic mnie nie powstrzyma przed wydaniem majatku.
A wlasnie czy slyszalyscie o testach paskowych na plec dziecka, dostepnych w aptece?
 
Z tym wyjaśnianie to tak średnio... Dlatego zastanawiam się czy może szukać porady gdzie indziej. Pow tylko że tak mogły wyjść i pytał się czy w pierwszej ciąży nie było problemów...

Skoro lekarza to nie martwi, to Ja bym sie tez nie przejmowala, ale lepiej dmuchac na zimne. Ja wiem tylko ze igg to przebyta infekcja, a img cos swiezego. Moze w przypadku rozyczki jezeli wynik igm jest w jakichs tam normach nawet jezeli jest dodatni to jest ok.
 
Trochę wątpliwości do niego mam dziś nawet mnie nie zbadał tylko odrazu na usg... I czy wierzyć mu jeśli chodzi o tą różyczke. Mam mieszane uczucia [emoji17] chodzę na nfz
 
Powodzenia dla dzisiejszych wizytujących! Ja, mimo że jestem dość na bieżąco z USG to tak naprawdę dopiero dzisiaj u mojego lekarza dowiem się szczegółów dotyczących maleństwa. Już przygotowałam sobie długa listę pytań. Czuje, że to będzie długa wizyta [emoji28]
 
Dziewczyny strasznie sie ciesze, ze odkrylam Wasze forum, zastanawiam sie tylko kiedy ja bede teraz pracowala :D, bo dzisiaj od dwoch godzin nie zrobilam nic....

Co do wyprawki to juz nie moge sie doczekac, jezeli bedzie dziewczynka (mam juz dwoch chlopcow), to chyba nikt i nic mnie nie powstrzyma przed wydaniem majatku.
A wlasnie czy slyszalyscie o testach paskowych na plec dziecka, dostepnych w aptece?

sa takie?? znajdziesz linka ? ja tez bardzo licze na oreczke ;)
ale wiem, ze malutkie szanse mamy :)
ale jak bedzie to bedzie szal ...
 
Trochę wątpliwości do niego mam dziś nawet mnie nie zbadał tylko odrazu na usg... I czy wierzyć mu jeśli chodzi o tą różyczke. Mam mieszane uczucia [emoji17] chodzę na nfz

Tak jak ktoras z dziewczyn napisala, zapytaj o specjaliste Od chorob zakaznych. Jezeli nie daje Ci to spokoj I to skonsultuj.
 
reklama
Do góry