reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny widziałam dzidzie na usg wszystko dobrze [emoji7] dostałam zwolnienie z pracy. Jeśli chodzi o różyczke lekarza powiedział że wszystko jest ok że te przeciwciała mogą tak wyjść i że to nic groźnego i niepokojącego. Wierzyć mu czy mimo wszystko to gdzieś sprawdzić. Strasznie się tym zdolowalam [emoji26]

Super, piękna wiadomość z rana [emoji3059] a co do wyników zależy czy ufasz temu lekarzowi. Ja jestem trochę przewrazliwiona, więc pewnie bym skonsultowała te wyniki z jeszcze jednym lekarzem [emoji6]

Kiedy zaczynacie szalec z wyprawkami? Macie juz upatrzone jakies rzeczy? jakies marki warte polecania?
Ja to chyba jak poznam płeć [emoji4] a po prenatalnych takie drobiazgi co i dla dziewczynki i dla chłopca będą ok. Może jakieś butelki itp [emoji6] podejrzewam, że jak już zacznę to poleci lawinowo. Na pewno za tydzień po wizycie chcę kupić ten detektor tętna.
 
Dzień dobry, znowu mam kilkudniowe zaległości... Ann, bardzo mi przykro z powodu takich wieści. :(

Mdłości nie dają za wygraną, do tego pojawiły się u mnie omdlenia. Zawsze był ze mnie niskociśnieniowiec. Dzisiaj nad ranem znowu się pojawiły, jak odprawiałam mojego zerówkowicza do przedszkola. Poratowała mnie lekka poranna kawa i zawirowania, szum w uszach znikły na szczęście. Czytałam gdzieś, że na początku ciąży mogą się pojawiać. Dla mnie to nowość, bo z synkiem nie miałam omdleń, a ta ciąża jest zupełnie inna. Z Piotrusiem miałam niemalże ciągle skurcze, brałam Luteinę, aspargin i wiele innych suplementów. Niestety było zagrożenie od początku. Na końcu przytrafiła się cholestaza ciężarnych (drapałam się do krwi, leżałam też w szpitalu). :( Było to spowodowane zbierającymi się już złogami na pęcherzyku żółciowym. Niewiele minęło po porodzie i niedługo poszłam pod nóż... W tej ciąży czuję się o wiele lepiej, ale cera okropnie mi się psuje. Z synem miałam jakby dodatkowe zastrzyki kolagenu, a tu na odwrót.

O wyprawce na razie jeszcze na poważnie nie myślę, może dlatego, że po synku zostało multum rzeczy w superstanie. No prawie wszystko, tylko taki problem, że ja mieszkam w Bydgoszczy, a rzeczy są u moich rodziców na Lubelszczyźnie, więc jak będziemy na święta, to trzeba będzie to zabrać. Resztę rzeczy rodzice doślą kurierem.

Kocyki i inne tekstylia mam, bo swojego czasu prowadziłam firmę-pracownię krawiecką, w której szyłam pierdółki dla mamy i dziecka. Jeden komplet sobie zostawiłam. :) Pościele, rogala ciążowego (z wykroju na podstawie Motherhooda), poduchę do karmienia mam własnej produkcji.
 
Strasznie mi przykro! Tule mocno! kazda taka wiadomosc lamie mi serce!




Witajcie dziewczyny! Rozgosccie sie!



Ja mam wizyte na nfz 10.09 i tez sie zastanawiam jak to wyglada, i czy warto ;)



Lekarzom to czasem sie w dupach przerwaca i sie zapominaja! Co to za teksty!



Moze sie wchlonac, @Katerinka80 trzymaj sie, tule mocno i myslami jestem z Toba :*



FDajnie, ze sie wyjasnilo! trzymaj sie wersji lekarza jesli Mu ufasz i nie czytaj w necie :)

ja dzisiaj pierwszy raz wyslalam mojego dwulatka do przedszkola! Taki byl dumny i szczesliwy, ale sie na koniec zlamal i poplakal :)
zaraz jedziemy Go odebrac, strasznie to przezywam ..

ja mam prenatalne 17.09 i to bedzie 12t2d
czuje juz ruchy Maluszka, i to takie mega mile uczucie :)
niestety mam skurcze i biore aspargin, i mam nadzieje, ze przejda, zaczynam po malu jesc, ale bez szalu

Kiedy zaczynacie szalec z wyprawkami? Macie juz upatrzone jakies rzeczy? jakies marki warte polecania?

Ojej czujesz juz ruchy? Zazdroszcze! Ja czuje takie lekkie laskotanie ale nie wiem czy to malenstwo. Chociaz na usg bardzo rusza raczkami i nozkami. Ja juz sobie upatrzylam chuste moon sling. Duzo ladnych rzeczy maja w bebe concept.
Dziewczyny wczoraj spotkalam sie z kolezanka, ktora jest w 5 miesiacu i zwierzylam sie ze chce uzywac tylko tetrowych pieluszek i ona wlasnie o tym samym myslala. Jakie macie do tego podejscie? Dla mnie glowna przyczyna jest srodowisko, ale widze tez inne plusy np. Taki ze dziecko sie szybciej odzwyczai Od pieluch.
 
Dziewczyny widziałam dzidzie na usg wszystko dobrze [emoji7] dostałam zwolnienie z pracy. Jeśli chodzi o różyczke lekarza powiedział że wszystko jest ok że te przeciwciała mogą tak wyjść i że to nic groźnego i niepokojącego. Wierzyć mu czy mimo wszystko to gdzieś sprawdzić. Strasznie się tym zdolowalam [emoji26]
Jeśli przechodziłam to nie powtarzaj
 
Kiedyś nie było szczepień na różyczkę, dlatego większość z nas chorowała. Teraz są więc praktycznie nie ma zachorowan
 
reklama
Ojej czujesz juz ruchy? Zazdroszcze! Ja czuje takie lekkie laskotanie ale nie wiem czy to malenstwo. Chociaz na usg bardzo rusza raczkami i nozkami. Ja juz sobie upatrzylam chuste moon sling. Duzo ladnych rzeczy maja w bebe concept.
Dziewczyny wczoraj spotkalam sie z kolezanka, ktora jest w 5 miesiacu i zwierzylam sie ze chce uzywac tylko tetrowych pieluszek i ona wlasnie o tym samym myslala. Jakie macie do tego podejscie? Dla mnie glowna przyczyna jest srodowisko, ale widze tez inne plusy np. Taki ze dziecko sie szybciej odzwyczai Od pieluch.

Ale chcesz tetrowe tetrowe, czy wielorazowe?
Ja jestem zbyt leniwa. Przy Miście i tak duzo pralam, wiec jakbym miala jeszcze bujac sie z pieluchami, to mi sie nie chce. No i mam male mieszkanie, wiec nie chce go znowu zastawiac suszarkami.
 
Do góry