reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A czy ten wynik z różyczki nie oznacza że było szczepienie na rozyczke? Ja jestem rocznik 86 i wydaje mi się że byłam szczepiona na rozyczke (muszę się upewnić i zapytać mamy) też mi wyszło to w badaniach ale uznałam że oznacza zebylam szczepiona lub przechodziłam ponadto Pani Doktor powiedziala że jest wszystko ok a Jej ufam

Igg to przebyte infekcje, a igm swieze. Podobno sa 2 szczepienia drugie ok 13 roku zycia. Dzialaja ok 10 lat.
 
reklama
A czy ten wynik z różyczki nie oznacza że było szczepienie na rozyczke? Ja jestem rocznik 86 i wydaje mi się że byłam szczepiona na rozyczke (muszę się upewnić i zapytać mamy) też mi wyszło to w badaniach ale uznałam że oznacza zebylam szczepiona lub przechodziłam ponadto Pani Doktor powiedziala że jest wszystko ok a Jej ufam
Ja też byłam szczepiona. Pamiętam, że nie chciałam iść na to szczepienie, ale mama mnie namówiła właśnie tym, że jak kiedyś będę chciała mieć dzidziusia to mi się przyda i to bardzo ważne by mieć [emoji23]
 
w Bebe Concept sa sliczne rzeczy.
:D
Jezeli chodzi o pieluszki tetrowe to uwazam za super pomysl, ale musisz byc do tego przekonana w 100%, przygotowana i miec czas :). Ja z moim maly probowalam, ale szybko poleglam. U nas to bardzo popularne, sa sklepy, ktore robia specjalne kursy, szkolenia :), sprzedaja te bawelniane majteczki do pieluszek i wklady itp.
Ja wiem, ze nie bede probowala po raz kolejny, bo z trojka dzieci, nie ogarne tego logistycznie

Z trojka to jak operacja militarna:D U mnie poki co bedzie jedno, wiec bede mogla poswiecic cala uwage I czas. Mam nadzieje ze wytrwam w postanowieniu ;)
 
ja mam podobny, ciezko juz ukryc, a nie chcialam do 14 tygodia nikomu mowic :), chyba nic z tego nie bedzie :D
Ja też już tak wyglądam :) ale chudzinka nigdy nie byłam i niestety przed ciąża już "za dobrze" wygladalam a teraz to już wcale :) na szczęście siedzę i prawie nie wychodzę więc mało kto mnie widzi. Ale pamiętam że w drugiej ciazy też szybko było widać a teraz to już wcale. Spodnie noszę ciążowe głównie dlatego że przez mdłości mnie bardzo brzuch boli i najchętniej chodziłabym tylko w koszulce i majtkach :)
 
Ja też już tak wyglądam :) ale chudzinka nigdy nie byłam i niestety przed ciąża już "za dobrze" wygladalam a teraz to już wcale :) na szczęście siedzę i prawie nie wychodzę więc mało kto mnie widzi. Ale pamiętam że w drugiej ciazy też szybko było widać a teraz to już wcale. Spodnie noszę ciążowe głównie dlatego że przez mdłości mnie bardzo brzuch boli i najchętniej chodziłabym tylko w koszulce i majtkach :)
 
reklama
Do góry