reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ile do tej pory mialyscie usg? Ja 3 (jestem w 9+2), teoche ze wzgledu na monitorowanie torbieli, a troche, bo chcialam podejrzec dzidziusia :-) nastepne mam dopiero za ponad 3tyg :-(
 
Ile do tej pory mialyscie usg? Ja 3 (jestem w 9+2), teoche ze wzgledu na monitorowanie torbieli, a troche, bo chcialam podejrzec dzidziusia :-) nastepne mam dopiero za ponad 3tyg :-(
10+2 i 1usg
Jakoś nie mam wielkiego parcia na to.
Może dlatego, ze to kolejna ciąża, to i mniejsza zajawka i ekscytacja.
 
Zostałam w szpitalu, pobrali krew na betę,na razie czekam
Trzymam kciuki za pozytywne wiesci!

Ile do tej pory mialyscie usg? Ja 3 (jestem w 9+2), teoche ze wzgledu na monitorowanie torbieli, a troche, bo chcialam podejrzec dzidziusia :-) nastepne mam dopiero za ponad 3tyg :-(
Ja dzisiaj bylam na 4. Poszlam tylko po zaswiadczenie, ze jestem w ciazy zeby nie przechodzic przez skanery na lotnisku, ale nie moglam sie powstrzymac. Dzidzia rosnie jak na drozdzach 41 mm wg om i usg 11+0, serduszko pieknie bike.Krwiak sie zmniejszyl o polowe, wiec jestem przeszczesliwa i uspokojona.
Chyba kazda z nas kusi podejrzenie;)
Troszke sie boje lotu. Dzisiaj zwymiotowalam w szpitalu na podloge... Czuje sie jak na takim potwornym kacu. Moja mama wymiotowala do 6 miesiaca. Mam tylko nadzieje, ze historia sie nie powtorzy.
 
Trzymam kciuki za pozytywne wiesci!


Ja dzisiaj bylam na 4. Poszlam tylko po zaswiadczenie, ze jestem w ciazy zeby nie przechodzic przez skanery na lotnisku, ale nie moglam sie powstrzymac. Dzidzia rosnie jak na drozdzach 41 mm wg om i usg 11+0, serduszko pieknie bike.Krwiak sie zmniejszyl o polowe, wiec jestem przeszczesliwa i uspokojona.
Chyba kazda z nas kusi podejrzenie;)
Troszke sie boje lotu. Dzisiaj zwymiotowalam w szpitalu na podloge... Czuje sie jak na takim potwornym kacu. Moja mama wymiotowala do 6 miesiaca. Mam tylko nadzieje, ze historia sie nie powtorzy.
Nie mozna przrchodzic przez skanery? Spokojnie, ja w 6tyg mialam 15h podroz ;-)
 
Trzymam kciuki za pozytywne wiesci!


Ja dzisiaj bylam na 4. Poszlam tylko po zaswiadczenie, ze jestem w ciazy zeby nie przechodzic przez skanery na lotnisku, ale nie moglam sie powstrzymac. Dzidzia rosnie jak na drozdzach 41 mm wg om i usg 11+0, serduszko pieknie bike.Krwiak sie zmniejszyl o polowe, wiec jestem przeszczesliwa i uspokojona.
Chyba kazda z nas kusi podejrzenie;)
Troszke sie boje lotu. Dzisiaj zwymiotowalam w szpitalu na podloge... Czuje sie jak na takim potwornym kacu. Moja mama wymiotowala do 6 miesiaca. Mam tylko nadzieje, ze historia sie nie powtorzy.
Ja normalnie w ciazy przechodze (w poprzedniej tez) przez bramki na lotniskach. Dlaczego myslisz, ze jest to szkodliwe?
Co do wymiotow to moze probuj pic cole.
 
reklama
Do góry