reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Szczepić można jak będzie odrobaczony, może z tydzień to potrwa [emoji846] Jasne, pokażę fotkę [emoji4] Wysłałam partnera teraz jeszcze po jakiś kocyk dla niego by miał, ledwo wyszedł i zaraz wrócił z różnymi rzeczami typu szelki [emoji16] Poproś faceta o jedną rzecz a wróci z 10, a faceci mówią na kobiety [emoji23]
Fajnie, że się tak zaangażował [emoji6] to sobie pomyśl jaka będzie frajda jak będziecie kompletować wyprawkę dla dziecka [emoji16]
Dziewczyny, a macie, używałyście w poprzednich ciążach, albo może planujecie zakupić detektor tętna??
Ja bardzo chcę, ale mój mąż twierdzi że świruję i będę jeszcze bardziej świrować przez to i się nie zgadza na taki zakup. A ja jak się uprę to i tak kupię :D
Kupujemy na bank! Mój się ciągle dopytuje kiedy będzie można kupić [emoji16] ja zakładam, że po kolejnej wizycie prywatnej jak wszystko będzie ok to zamawiamy. To będzie już 10 tydzień to myślę, że w sam raz czas na to. Tylko jeszcze nie wiemy jaki [emoji848]
 
reklama
Ja chcę kupić [emoji846] Tylko, że one serduszka wykrywają od 12 tyg to jeszcze troszkę czasu.
Słyszałam opinie że już w 9 tc udawało się co niektórym :D Na pewno bym chciała do 12 tc się wstrzymać, ale potem.... :)

Biedna :( staraj sie oddychać powoli i głęboko jak pojawiają sie mdłości.
:*
Próbuję walczyć, pić dużo wody, oddychać, zmieniac pozycje na najbardziej komfortowe... :) :*

Kupujemy na bank! Mój się ciągle dopytuje kiedy będzie można kupić [emoji16] ja zakładam, że po kolejnej wizycie prywatnej jak wszystko będzie ok to zamawiamy. To będzie już 10 tydzień to myślę, że w sam raz czas na to. Tylko jeszcze nie wiemy jaki [emoji848]
Super, Ty mówiłaś, że Twój mąż to taki gadzeciarz? :) Aż Ci zazdroszczę :D
Myślę że mój się wścieknie jak kupię na samym początku a potem sam będzie chciał słuchać.... :)
 
Fajnie, że się tak zaangażował [emoji6] to sobie pomyśl jaka będzie frajda jak będziecie kompletować wyprawkę dla dziecka [emoji16]Kupujemy na bank! Mój się ciągle dopytuje kiedy będzie można kupić [emoji16] ja zakładam, że po kolejnej wizycie prywatnej jak wszystko będzie ok to zamawiamy. To będzie już 10 tydzień to myślę, że w sam raz czas na to. Tylko jeszcze nie wiemy jaki [emoji848]
O tym samym właśnie pomyślałam [emoji3526] Chyba z pół sklepu dla dziecka wykupimy i już się tego doczekać nie mogę [emoji7] najchętniej już bym coś wzięła, ale wstrzymam się aż będzie płeć wiadoma.
 
Słyszałam opinie że już w 9 tc udawało się co niektórym :D Na pewno bym chciała do 12 tc się wstrzymać, ale potem.... :)


:*
Próbuję walczyć, pić dużo wody, oddychać, zmieniac pozycje na najbardziej komfortowe... :) :*


Super, Ty mówiłaś, że Twój mąż to taki gadzeciarz? :) Aż Ci zazdroszczę :D
Myślę że mój się wścieknie jak kupię na samym początku a potem sam będzie chciał słuchać.... :)
Tak, to byłam ja [emoji16] czasami mnie to wkurzało, że taki jest, ale teraz przyda się i to bardzo [emoji16] nie będę się musiała z niczym ograniczać
 
Wiecie że lekarz wczoraj mi powiedział że w ciąży nie powinno się pić żadnych ziółek i na pewno zielonej herbaty nie wolno bo podobno te wszystkie zioła źle wpływają na serce dziecka a ja do wczoraj piłam melise na uspokojenie, jakieś tam herbaty ziołowe wspomagające trawienie i lekarz kazał to wszystko odstawić. Już dochodzi godzina 11 a ja nie mam pojęcia co zjeść na śniadanie bo na samą myśl o jedzeniu mnie odrzuca. Co zjadłyście dziś na śniadanie?
Musli z ciepłym mlekiem, od wczoraj, dodaje startą czekolade gorzka, pycha. Wcześniej zazwyczaj owsiankę lub płatki owsiane z jogurtem i owocami.
 
Wiecie że lekarz wczoraj mi powiedział że w ciąży nie powinno się pić żadnych ziółek i na pewno zielonej herbaty nie wolno bo podobno te wszystkie zioła źle wpływają na serce dziecka a ja do wczoraj piłam melise na uspokojenie, jakieś tam herbaty ziołowe wspomagające trawienie i lekarz kazał to wszystko odstawić. Już dochodzi godzina 11 a ja nie mam pojęcia co zjeść na śniadanie bo na samą myśl o jedzeniu mnie odrzuca. Co zjadłyście dziś na śniadanie?
O rany boskie... ja rumianek, pokrzywe, melisa, lipe obecnie pije, zielona że 2 razy wypiłam i różaną. To co pić, wody się ciągle nie da.
 
reklama
Rozwazalam to ale czuje w przełyku na dole jakby coś mnie uciskalo, zalegalo więc może jednak coś się tam tworzy. Zimno... mówisz o opryszczce czy o uczuciu zimna? U mnie się tak nie mówi i zawsze mnie to myli :)
Ja mam dreszcze, więc może mnie tak powoooli jednak rozłoży. Słusznie. Coraz bardziej też zmieniam zdanie. Najpierw chciałam być fer, zapowiedziec że pójdę na zwolnienie ale po ostatnich nerwach w pracy zastanawiam się mocniej czy warto być w stosunku do niektórych osób tak dobrze wychowanym. Piękna wiadomość :) zdrowia dużo a który tydzień? Przepraszam, ale nie łapie się we wszystkich.
I tak mi się podobają te usg pozniejsze bo już widać taki konkretny zarys bobasa [emoji4] u mnie to jakaś plamka póki co. No ja [emoji16] mnie tylko czasami mdli i wczoraj podniosło raz na nogi ale to z przejedzenia.

Robie wlasnie rosołek na lepsze samopoczucie.
Chodzi mi o opryszczke [emoji6]
 
Do góry