reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
@paola425 mój był dziś u weterynarza po tabletki i krople i wszystko pani wytłumaczyła ładnie co i jak robić. Można spokojnie podać tabletkę ale 1/4 a za 5 dni podać następną ćwiartkę [emoji846] Ten piesek trafiłby do schroniska, a szkoda bo ma tylko 3 miesiące i by się tam zmarnował. Ryzykuję w ciąży, ale postaramy się jak najszybciej ogarnąć go by został wykąpany, odrobaczony, zaszczepiony i zakropiony. Załatwiłam trochę rzeczy dla psa po moim psie u mamy, które nie są mu już potrzebne bo ma nowe a resztę dokupiliśmy na start. Jakiś świeży powiew w naszym domu będzie, bo ostatnio trochę świruję w ciąży. Odwróci pies trochę uwagi od złych myśli [emoji3526]
A szczepić kiedy możecie? Pewnie, zajmiesz się pieskiem to trochę wyluzujesz w trakcie ciąży [emoji6] pochwal się nim jak już będzie u Was [emoji3059]
 
Wiesz co ja zauważyłam że mnie łapie kaszel na tle nerwowym.. Ja wogole w tej ciąży czuje się okropnie. Mam w sobie jakiś stres a nie wiem od czego [emoji29]od tego stresu doszły mi zimna bo organizm osłabiony.. Ja mam już dosyć wszystkiego
Rozwazalam to ale czuje w przełyku na dole jakby coś mnie uciskalo, zalegalo więc może jednak coś się tam tworzy. Zimno... mówisz o opryszczce czy o uczuciu zimna? U mnie się tak nie mówi i zawsze mnie to myli :)
Ja mam dreszcze, więc może mnie tak powoooli jednak rozłoży.
Muszę dzisiaj temat z mężem przegadać... Ale chyba za tydzień.
Słusznie. Coraz bardziej też zmieniam zdanie. Najpierw chciałam być fer, zapowiedziec że pójdę na zwolnienie ale po ostatnich nerwach w pracy zastanawiam się mocniej czy warto być w stosunku do niektórych osób tak dobrze wychowanym.
Cześć dziewczynki. Ja po wczorajszej wizycie. Z maluszkiem wszystko ok. Serduszko bije 137 uderzeń, młode rośnie. Ja mam niestety krwiaczka niewielkiego, który wczoraj dał o sobie znać po współżyciu. Dobrze, że akurat stało to się rano i wieczorem była wizyta. Krwiak jest przy samym ujściu do szyjki i ciąży nie zagraża. Jednak zakaz dostaliśmy do kolejnej wizyty.
Piękna wiadomość :) zdrowia dużo a który tydzień? Przepraszam, ale nie łapie się we wszystkich.
I tak mi się podobają te usg pozniejsze bo już widać taki konkretny zarys bobasa [emoji4] u mnie to jakaś plamka póki co.
Czy został tu jeszcze ktoś kto nie miał w ciąży oprócz lekkich mdłości ochoty zwymiotować ? Mnie czasem mocno mdli ale nigdy się nie przytulam z kibelkiem
No ja [emoji16] mnie tylko czasami mdli i wczoraj podniosło raz na nogi ale to z przejedzenia.

Robie wlasnie rosołek na lepsze samopoczucie.
 
A szczepić kiedy możecie? Pewnie, zajmiesz się pieskiem to trochę wyluzujesz w trakcie ciąży [emoji6] pochwal się nim jak już będzie u Was [emoji3059]
Szczepić można jak będzie odrobaczony, może z tydzień to potrwa [emoji846] Jasne, pokażę fotkę [emoji4] Wysłałam partnera teraz jeszcze po jakiś kocyk dla niego by miał, ledwo wyszedł i zaraz wrócił z różnymi rzeczami typu szelki [emoji16] Poproś faceta o jedną rzecz a wróci z 10, a faceci mówią na kobiety [emoji23]
 
Dziewczyny, a macie, używałyście w poprzednich ciążach, albo może planujecie zakupić detektor tętna??
Ja bardzo chcę, ale mój mąż twierdzi że świruję i będę jeszcze bardziej świrować przez to i się nie zgadza na taki zakup. A ja jak się uprę to i tak kupię :D
 
Dziewczyny, a macie, używałyście w poprzednich ciążach, albo może planujecie zakupić detektor tętna??
Ja bardzo chcę, ale mój mąż twierdzi że świruję i będę jeszcze bardziej świrować przez to i się nie zgadza na taki zakup. A ja jak się uprę to i tak kupię :D
Ja chcę kupić [emoji846] Tylko, że one serduszka wykrywają od 12 tyg to jeszcze troszkę czasu.
 
A ja się chyba pochwaliłam za wcześnie dobrym samopoczuciem.
Pół nocy targały mną mdłości, skurcze żołądka, zgaga.... Przytulanie kibelka oczywiście, ale nie mogę zwymiotować, tylko tak mi się podnosi w gardle ....
Spałam ze 4 godziny, jestem wykończona, a od rana znowu mdłości.

Biedna :( staraj sie oddychać powoli i głęboko jak pojawiają sie mdłości.
 
A ja się chyba pochwaliłam za wcześnie dobrym samopoczuciem.
Pół nocy targały mną mdłości, skurcze żołądka, zgaga.... Przytulanie kibelka oczywiście, ale nie mogę zwymiotować, tylko tak mi się podnosi w gardle ....
Spałam ze 4 godziny, jestem wykończona, a od rana znowu mdłości.

Biedna :( staraj sie oddychać powoli i głęboko jak pojawiają sie mdłości.
 
reklama
Coś ostatnio nie mogę się doprosić partnera o kupienie czekolady, bo mam straszną ochotę na słodkie [emoji39] Wczoraj kupił to prawie całą sam zjadł, a mi ze 2 paski dał. Czasem się zastanawiam kto tu jest w ciąży. Ja czy on... [emoji848][emoji28]
 
Do góry