reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny jak robiłyście bete i bylyscie np w 7+5 to wedlug norm beta HCG powinien to być 7 czy 8 tydzień? Na jaki wynik powinnam patrzeć? Bo mam wynik 100500. A zrobiłam bete z głupa żeby zobaczyć jak urosła bądź ewentualnie sprawdzić czy znacząco nie spadła.
7 tydz: 3697 – 163563
8 tydz: 32065 – 149571

Progesteron 22 a zaczęłam już odstawiać... i teraz boje się że znów zaczne plamić jak przy 17...
Wydaje mi się, że 8 już.

Ale jak problem i skąd załamanie? Przecież mieścisz się w normach i dla 7 i dla 8 tygodnia. Nie rozumiem...
 
Cześć Dziewczyny!

Nadrobiłam wszystkie dzisiejsze wiadomości, a nie powiem, trochę ich było ;)

Drugi dzień w pracy po urlopie minął lepiej niż wczoraj, ani razu tam nie wymiotowałam.. było mi tylko bardzo niedobrze. W domu za to nadrobiłam rozmowy z toaletą. Za każdym razem klęcząc przed nią powtarzam sobie w głowie "wymioty to nic złego, będzie Ci lżej".

Mój mąż jutro wyjeżdża na 3dniowe szkolenie.. i przez to wysprzątał całe mieszkanie i zrobił zakupy, żebym ja nie musiała nic robić [emoji7]
Dochód na osobę w rodzinie nie może przekraczać 1922 zł [emoji53]
Dochód na osobę w rodzinie nie może przekraczać tej kwoty.., ale z jakiego okresu trzeba wziąć ten dochód? i dziecko nowonarodzine się wlicza już do 1922 zł?
Dziewczyny ja mam załamanie... płaczę... Nic mi nie smakuje... ciągle mi niedobrze... nie mogę jeść... jak nie mdłości, to wzdęcia. Nie daję rady nic w domu zrobić. Jutro mnie czeka 50km drogi autem. Nie wiem jak ja dam radę... normalnie czekam już na koniec 1 trymestru.
Też mi bardzo mało smakuje, a nawet jak coś zjem, to wymiotuję. Nie martw się, to minie.. mam nadzieję [emoji182]
 
Dziewczyny, u mnie fajnie, młode ma 0,72 cm i wszystko wygląda super. Natomiast wypisuję się tymczasowo z forum, bo za bardzo się przejmuję i znowu sobie naciskam niepotrzebnych rzeczy. ❤️
 

Załączniki

  • DSC_0275.JPG
    DSC_0275.JPG
    2 MB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry