reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

ja z poprzedniej ciazy odgrzebalam usg na nfz, jeszcze niezrealizowane, nie zdazylam :(, podobno jest wazne 2 lata, wiec tak sie nakrecilam zlymi newsami wczoraj ze zadzownilam do przychodni i jutro robia usg postram sie wbic miedzy pacjentkami, nie wytrzymam do 17.09
tez staram sie nie przyzwyczajac do tej ciazy ale jak wczoraj zobaczylam swieza krew (okazalo sie ze z ranki na zew) to juz wiem ze tak sie nie da i jak by nie daj Boze cos sie stalo tym razem to i tak bedzie czarna rozpacz :(
@atena100 ja mam wizytę na 16.09 i dziś już zaczynam rozmyślać nad umówieniem czegoś na już
 
reklama
Niestety nie dostałam się do lekarza. Jest do 18.00, miliony kobiet w kolejce do... recepcji a tam babka trzyma po pół godziny każdą nie wiem po co i na co i to wszystko przez to a lekarz czeka w gabinecie na pacjentki, które przetrzymują w recepcji. Wiele kobiet dziś nie zostanie obsłużonych [emoji55]
 
A wiem, mój luby programistą jest ;)
Mój też. :D
A jak tam wasza waga/brzuchy? Ja po dzisiejszych zakupach jestem przerażona, bo musiałam pożegnać rozmiar S :( Za trzy tygodnie idę na wesele, kupiłam sukienkę z odcięciem w talii i niestety już widać, że coś się dzieje, a nie chciałabym jeszcze się ujawniać przed niektórymi osobnikami :/
U mnie na wadze 56,5. I zdjęcie z dzisiaj:
w9.jpg

Może założymy osobny wątek na brzuszki, gdzie rosną nasze maluszki? :D
 
Niestety nie dostałam się do lekarza. Jest do 18.00, miliony kobiet w kolejce do... recepcji a tam babka trzyma po pół godziny każdą nie wiem po co i na co i to wszystko przez to a lekarz czeka w gabinecie na pacjentki, które przetrzymują w recepcji. Wiele kobiet dziś nie zostanie obsłużonych [emoji55]
Pewnie jest tak jak u nas, że wchodzą do rejestracji (położnej) kobiety w ciąży, mają badane cisnienie, sprawdzana wage, robione ktg. Stąd to tak długo trwa. Z tym, że u nas wchodzić zaczynają co najmniej godzinę przed przyjściem lekarza, żeby lekarz nie musiał czekać na pacjentki
 
Laski, orientujecie się czy malowanie mebli farbą kredową w ciąży jest bezpieczne? Ona chyba praktycznie zapachu nie ma. Wiem że są tu chemiczne dziewczyny więc liczę na Was :)

Mam krzesełko i stolik do karmienia po córce i chciałabym go apgrejdować trochę.
 
Pewnie jest tak jak u nas, że wchodzą do rejestracji (położnej) kobiety w ciąży, mają badane cisnienie, sprawdzana wage, robione ktg. Stąd to tak długo trwa. Z tym, że u nas wchodzić zaczynają co najmniej godzinę przed przyjściem lekarza, żeby lekarz nie musiał czekać na pacjentki
Ale to były stare babcie a nie kobiety w ciąży, ciężarne czekały w kolejce. Uderzę w czwartek. To tylko 2 dni. Przyjadę godzinę przed i znowu będę pierwsza, tym razem się nie wyrobiłam, za późno od endo wróciłam a to około 40 km w jedną stronę. Tam też troszkę zeszło. No trudno. Zawiodłam się, że czasu nie starczyło dla mojej osoby.
 
Ale to były stare babcie a nie kobiety w ciąży, ciężarne czekały w kolejce. Uderzę w czwartek. To tylko 2 dni. Przyjadę godzinę przed i znowu będę pierwsza, tym razem się nie wyrobiłam, za późno od endo wróciłam a to około 40 km w jedną stronę. Tam też troszkę zeszło. No trudno. Zawiodłam się, że czasu nie starczyło dla mojej osoby.
To nie wiem co to tak długo trwało [emoji55] Szkoda, że tak wyszło [emoji849]
 
Laski, orientujecie się czy malowanie mebli farbą kredową w ciąży jest bezpieczne? Ona chyba praktycznie zapachu nie ma. Wiem że są tu chemiczne dziewczyny więc liczę na Was :)

Mam krzesełko i stolik do karmienia po córce i chciałabym go apgrejdować trochę.
Ja to bym nie ryzykowała. Ale to ja, ja jestem przewrazliwiona trochę pod tym względem, więc może niech lepiej inne się wypowiedzą [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny jak robiłyście bete i bylyscie np w 7+5 to wedlug norm beta HCG powinien to być 7 czy 8 tydzień? Na jaki wynik powinnam patrzeć? Bo mam wynik 100500. A zrobiłam bete z głupa żeby zobaczyć jak urosła bądź ewentualnie sprawdzić czy znacząco nie spadła.
7 tydz: 3697 – 163563
8 tydz: 32065 – 149571

Progesteron 22 a zaczęłam już odstawiać... i teraz boje się że znów zaczne plamić jak przy 17...
 
Do góry