reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
To jest straszne... Jedną chwila i marzenia plany mogą legnąć w gruzach :( Boże jak ja sobie to przypomnę.... Oby Cię to ominęło :*
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a wy też tak macie teraz taki mega gęsty mleczno- przezroczysty śluz w dużych ilościach ? Podcieralam się przed chwilą i aż się wystraszyłam że tyle tego wyszło ...
 
Dziewczyny co myślicie o takim progesteronie ? Badane wczoraj rano na czczo jestem prawie w 8 tygodniu ciąży...
Myślę ze jest ok, w normie :)
Kurczę teraz wyjdę na odrzutka społecznego- alkoholika z powodu radlerów hehe :D
W tam, ja też radlery pije bo lubię ale te całkiem 0% :)
I też długo przed ciąża paliłam. Ale od lipca mniej iecej ograniczyłam, aż odstawilam. Chwilę przed samym pozytywnym testem popalalam jeszcze. A teraz nie wyobrazam sobie wrócić do palenia, tak mi śmierdzi....
Dobre wieści! [emoji4] A napiszesz mi w którym jesteś tygodniu? Mówił Ci lekarz jak szybko bilo serce ?
Mi nie założyli ani karty ciazy, ani terminu, ani szybkości tętna a czytam, że większość dziewczyn tak miała. I co lepsze miałaś wizytę na NFZ [emoji846]
Kochana, dziękuję za pamięć [emoji3590] nie martw się miałam dziś podobnie, zaraz na koniec wszystko Wam opiszę [emoji3590]
Dziewczyny czy tylko ja na usg z 6+5 mam zarodek z serduszkiem i jeszcze pęcherzyk? To normalne? Bo jak widzę Wasze usg to nie macie już pecherzyka
Tak!!! :)
Zaczęłam krwawic
Kochana, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.!!!!




U mnie Kochane wszystko w porządku. Serduszko bije. Nie znam tetna ale widziałam jak mruga i pulsuje. Okruszek jest naprawdę okruszkiem, ale profesor powiedział że nie ma absolutnie czego się przyczepić :) :)

Kamień spadł nam z serca.
Dostałam dzisiaj kartę ciąży, w której termin porodu to 24 kwietnia, ale..... Profesor powiedział żeby mieć na uwadze że może to być najprawdopodobniej majówka, ze względu na późniejszą owulacje :)
IMG_20190903_154620.jpeg
 
reklama
Do góry