reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, czy wy też się tak szybko męczycie? Tragedia jakaś. Łóżko pościeliłam i już zadyszka :oops:
Ze mną teraz już trochę lepiej, ale w zeszłym tygodniu to nawet przygotowanie jedzenia dla psa było dla mnie mega wysiłkiem [emoji6] dużo odpoczywaj, organizm sam wie co dla nas najlepsze [emoji6]
 
Mało się tu udzielam ale Was codziennie czytam i jak patrzę że już są poronienia to jest mi bardzo przykro i czuje nie wiem dlaczego że ja będę następna. W piątek dopiero lekarz i to po godzinie 20 a chodzę codziennie mega zestresowana bo chyba aż się nie da przechodzić ciążę bez ani jednego objawu i wiem że jeśli tym razem mi się nie uda to już daje sobie spokój z kolejnymi próbami
 
Laski tylko spokój nas może uratować :) mi ginekolog powiedział tylko żeby unikać surowego mięsa serów myć owoce warzywa i koniec. Moim zdaniem nic zdrowej ciąży nie zaszkodzi jeśli jest w umiarze. Ja się przyznam że czasami nawet sobie pozwolę na piwko radlera 2% :) w ciąży z synem też starałam się nie świrować i wszytsko było dobrze chłop jak dąb - 4,5 kg się urodził zdrowy, wesoły i sprytny dzieciak
 
Laski tylko spokój nas może uratować :) mi ginekolog powiedział tylko żeby unikać surowego mięsa serów myć owoce warzywa i koniec. Moim zdaniem nic zdrowej ciąży nie zaszkodzi jeśli jest w umiarze. Ja się przyznam że czasami nawet sobie pozwolę na piwko radlera 2% :) w ciąży z synem też starałam się nie świrować i wszytsko było dobrze chłop jak dąb - 4,5 kg się urodził zdrowy, wesoły i sprytny dzieciak
Na ja bym świadomie nigdy w życiu nie wypiła alkoholu wiedząc, że jestem w ciąży i nie obrażając Ciebie, uważam, że jak ktoś nie umie sobie odmówić picia przez kilka miesięcy dla dobra dziecka to znaczy, że ma problem. Tak samo słyszę od palących mam 'nie można rzucić palenia w ciąży, bo to szok dla organizmu' to oczywiście GUZIK prawda, ale każda wymówka jest dobra, żeby sumienie nie gryzło.
 
Ostatnia edycja:
Czesc! Dziewczyny - glupie pytanie - jak cytowac kilka odp? :-)
Co do zmeczenia ja tez tak mam - 15min cos robie, 30leze i odpoczywam;-) Od dzis jestem juz na zwolnieniu.

Bardzo zaluje, ze nie jestem w stanie regularnie Was czytac, bo swoje pierwsze dziecko "rodzilam z wizazem". Bardzo sie tam zzylysmy i kolejno sobie kibicowalysmy podczas porodow :-)

Dzis bylam kolejny raz u lekarza i moje dziecko ma juz 2cm co przypada na 8+5, serduszko bije mocno. Btw czy moge prosic o dopisanie mnie na liste? Z OM teemin mam na 12.04.
 

Załączniki

  • 20190903_122934-01.jpeg
    20190903_122934-01.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 66
Czesc! Dziewczyny - glupie pytanie - jak cytowac kilka odp? :-)
Co do zmeczenia ja tez tak mam - 15min cos robie, 30leze i odpoczywam;-) Od dzis jestem juz na zwolnieniu.

Bardzo zaluje, ze nie jestem w stanie regularnie Was czytac, bo swoje pierwsze dziecko "rodzilam z wizazem". Bardzo sie tam zzylysmy i kolejno sobie kibicowalysmy podczas porodow :-)

Dzis bylam kolejny raz u lekarza i moje dziecko ma juz 2cm co przypada na 8+5, serduszko bije mocno. Btw czy moge prosic o dopisanie mnie na liste? Z OM teemin mam na 12.04.
Ale cudny mały człowieczek.
 
reklama
Do góry