reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja się staram o tym nie myśleć, zwłaszcza że mam cały dzień do przeżycia, bo badanie dopiero o 19.15. Ale wszystko mi mówi, że będzie dobrze. Czuję to.
U mnie badanie między 16-18, zależy jak prędko przyjadę od endokrynologa bo niestety do endo muszę trochę daleko jechać. Kumuluje się wszystko we mnie, czasem mam ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady ale muszę dać radę [emoji846]
 
A ja mam dzisiaj stresa... Jak o 7 się obudziłam tak nie śpię. Ciągle myślę o dzisiejszym USG. Zawładną mną strach, że serduszko mojego dziecka mogłoby nie bić [emoji55]
Oj stres to nam będzie towarzyszył pewnie całą ciążę niestety [emoji849] trzymam kciuki za mocne serduszko, na pewno wszystko jest w porządku [emoji8]

Generalnie trzymam kciuki już teraz za wszystkie dzisiejsze wizyty [emoji110] wracacie z dobrymi wiadomościami [emoji3590]
 
Niestety wszystkie jesteśmy na takim etapie, że na pewno część ciąż zakończy się, zanim dobrze się zaczęła. Każde poronienie na forum boli, sprawia że zaczynamy myśleć, porównywać objawy, tygodnie ciąży. Niepotrzebnie się nakrecamy, bo każda ciąża jest inna - jedna nie ma objawów i donosi zdrowe dziecko, inna nie ma objawów i poroni. Z objawami ciąży, również może być różnie. Każda ma inny organizm, inne choroby które również mogą wpływać na taki, a nie inny przebieg ciąży. Bierze inne leki, które mogą wpływać na pojawianie się określonych bóli, plamień. Musimy nauczyć się obserwować siebie, własne ciało.
Masz oczywiście rację. Tyle, że tak jak pisałam wydawało mi się, że ja się o siebie nie boję, przynajmniej nie świadomie a w podswiadomosci zostaje, czytając posty czy Internet potem wyłazi w snach.
I jeszcze każdy stres w pracy powoduje myśl, że sobie szkodze..

Tak z innej beczki. Bo mam nowe objawy :) uczucie gorąca w dole brzucha i jakby ciepła w kroczu. Ktoś miał podobnie? Śmieszne to...
 
Jeeej czytam i się zastanawiam co Mnie czeka, chyba przechodzę na etap nie wiem co zjeść i powoli Mnie mdli aczkolwiek jeszcze nie skończyło się wiszeniem na kibelku
 
Laski, ja zaraz zwariuję. Sąsiad od dwóch dni nawala mi wiertarka przez 12h. To jest nie do zniesienia...

Nie mogę nigdzie się zawinąć, bo na dworze pada, a wszyscy w pracy. Chyba sobie zaraz utne uszy
Jak byłam w pierwszej ciąży w naszym bloku ze 3 miesiące był remont u jakiegoś sąsiada z góry. Kuł ściany, więc napieprzał wiertarką udarową non po kilka godzin, płakałam jak zaczynał o 8 rano, w końcu kupiłam słuchawki eliminujące szum i non stop oglądałam seriale albo słuchałam muzyki.
 
Trzymam kciuki za wizyty dzisiaj !

Chyba muszę trochę mniej czasu spędzać na forum bo wydaje się, że jestem już spokojna od ostatniej wizyty, nie rozmyślam tyle a taki sen dziś miałam, że 2 razy mi się śniło że się budzilam i powtarzałam sobie, że to nie prawda a dopiero za 3 razem udało mi się sprawdzić, że faktycznie był to sen.
Oczywiście śniła mi się krew wszędzie... że płakałam i jechałam w nocy na pogotowie i wiedziałam, że za późno.
Na pewno od czytania i myślenia. No i pewnie od bólu brzucha, ktorego wczoraj wieczorem dostałam, w nocy tez mnie wybudzil.
Wstałam wykończona..
Tez mialam sen ze krwawilam 2 dni przed wizyta.. ale to chyba ze stresu i strachu bo w 7 t 1d byl tylko pecherzyk ... teraz mi latwo mowic ale ignoruj sny i mysl pozytywnie[emoji5]
 
Mi przeszły objawy z wejściem w 7tydzien, zostały tylko piersi i kłucia :-) Ciesze się bo nie lubiałam tego ciągłego helikoptera [emoji85] dzisiaj jadę na badania z krwi itd. A wizyta 13 w piątek [emoji85] A wy kiedy wizytujecie?


Wiecie może który doppler najszybciej wyczuje serduszko ?
 
reklama
Ja dostałam dopochwową, pomimo utrzymywania higieny rąk przed aplikacja, faktycznie pojawiło mi się delikatne hmmm swędzenie, dostałam maść którą mam używać przed zaaplikowaniem tabletek, no a doktor powiedziała, że luteina może powodować lekkie podrażnienie.
 
Do góry