reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

U mnie na pierwszej wizycie było widać tylko pęcherzyk bez ciałka i zarodka. A też już powinno być widać, lekarz kazał dwie bety zrobić co dwa dni. Jak poszłam po 5 dniach do lekarza, to i ciałko było i serduszko też. Takze spokojnie, bądź dobrej myśli.
U mnie na pierwszej wizycie było widać tylko pęcherzyk bez ciałka i zarodka. A też już powinno być widać, lekarz kazał dwie bety zrobić co dwa dni. Jak poszłam po 5 dniach do lekarza, to i ciałko było i serduszko też. Takze spokojnie, bądź dobrej myśli.
U mnie instrukcja wyglada tak samo, uspokoiłaś mnie, dziękuję!
 
reklama
Aniulek, kiedy teraz na wizytę idziesz? Powiedział Ci lekarz kiedy będzie możliwe zobaczyć coś więcej?
Tak podpytuje akurat Ciebie bo masz podobny czas :) ba, identyczny.[/QUOTE]Kochana teraz mam wizytę dopiero 9 września, bo 2 mojego lekarza nie ma, a przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu, a że ciąża była młoda to stwierdził że za 3 tygodnie będzie już coś więcej widać :-) i też mam taką nadzieję :-) w pierwszej ciąży byłam chyba w 6 tygodniu na pierwszej wizycie i tak mam założona kartę ciąży, ale właśnie nie pamiętam czy już biło serduszko... A kolejna miałam w tygodniu 8+5 :-) zwarjuje do tego września a 6 jeszcze wesele Szwagierki :-) a na dodatek biorę ten antybiotyk i się stresuję , nie wiem czy nie pójdę na bete sobie... Chciaz się boję...
 
On jest super lekarzem, ma na oko 70 lat i wielkie doświadczenie. Badał mnie u siebie w gabinecie, a następnie w szpitalu, wiec ufam, ze mają tam dobry sprzęt. A czy mogę zapytać co wydarzyło się po tym jak lekarz potwierdził u Ciebie brak serduszka?
Poronienie zatrzymane. Tego samego dnia skierowanie i wizyta w szpitalu, leki indukujace poronienie. 3 dni hospitalizacji i do domu.
 
Ja byłam w 6 tyg według OM, miałam betę 1900, według lekarki ciąża młodsza o 1.5-2tyg, kazała się nie stresować wczoraj beta 4300, wizyta 30 sierpnia wtedy się wszystko rozwiąże. Na pierwszym usg mały pęcherzyk z ciałkiem żółtym, wiec mam nadzieje [emoji178] zawsze jakaś nadzieja jest dziewczyny!
 
Aniulek, kiedy teraz na wizytę idziesz? Powiedział Ci lekarz kiedy będzie możliwe zobaczyć coś więcej?
Tak podpytuje akurat Ciebie bo masz podobny czas :) ba, identyczny.[/QUOTE]Urszula znalazłam.usg z zeszlej ciąży w 6 tygodniu i też był sam pecherzyk :-) a w 8+3 biło serduszko i był zarodek :-)
 
Aniulek, kiedy teraz na wizytę idziesz? Powiedział Ci lekarz kiedy będzie możliwe zobaczyć coś więcej?
Tak podpytuje akurat Ciebie bo masz podobny czas :) ba, identyczny.
Urszula znalazłam.usg z zeszlej ciąży w 6 tygodniu i też był sam pecherzyk :-) a w 8+3 biło serduszko i był zarodek :-)[/QUOTE]Dzięki za odpowiedź. To nic nie będzie u mnie widać. Matko kochana, 3 raz przekładać wizytę czy jechać dla spokoju świętego..
Ja byłam w 6 tyg według OM, miałam betę 1900, według lekarki ciąża młodsza o 1.5-2tyg, kazała się nie stresować wczoraj beta 4300, wizyta 30 sierpnia wtedy się wszystko rozwiąże. Na pierwszym usg mały pęcherzyk z ciałkiem żółtym, wiec mam nadzieje [emoji178] zawsze jakaś nadzieja jest dziewczyny!
To ja mam prawie 6 i mam bete 4013, czemu taka różnica?
 
Wysokość bety zależy pewnie od tego kiedy doszło do zapłodnienia od długości cyklu itp. Każdy organizm jest inny. Ja dzisiaj zrobiłam bete i mam 1160 okres powinnam wczoraj dostać. Lekarz powiedział że beta na ten tydzień niby wysoka. Kazał przyjść w piątek na wizytę. Każdy z nas jest inny.
 
Urszula znalazłam.usg z zeszlej ciąży w 6 tygodniu i też był sam pecherzyk :-) a w 8+3 biło serduszko i był zarodek :-)
Dzięki za odpowiedź. To nic nie będzie u mnie widać. Matko kochana, 3 raz przekładać wizytę czy jechać dla spokoju świętego.. To ja mam prawie 6 i mam bete 4013, czemu taka różnica?[/QUOTE]Jeśli będziesz spokojniejsza to jedz :-) nie chce Ci nic sugerować absolutnie, ja do swojego lekarza mam 20 km więc wiesz :-) ale jeśli naprawdę będziesz spokojniejsza to ja bym pojechała :-)
 
reklama
Do góry