reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja zamówiłam póki co tylko te Palmersy, już mam do odbioru w sklepie, więc jak tylko wstanę pojadę odebrać [emoji16] od kiedy trzeba zacząć się tym smarować?
 
Ja w poprzedniej ciąży skórę brzucha nawilzalam oliwka pod prysznicem później się wycierałam a dupcia mam brzuch jak pocięty ... Ale ja wiedziałam że tak będzie bo nawet jak trochę przytyłam przed ciążą to zaraz rozstępy na udach boczkach jak ktoś ma takie tendencję to już chyba nic się nie da zrobić
 
Ja w poprzedniej ciąży skórę brzucha nawilzalam oliwka pod prysznicem później się wycierałam a dupcia mam brzuch jak pocięty ... Ale ja wiedziałam że tak będzie bo nawet jak trochę przytyłam przed ciążą to zaraz rozstępy na udach boczkach jak ktoś ma takie tendencję to już chyba nic się nie da zrobić
Prawda. Mi nic nie pomogło. Takie geny. Ja całe w paski[emoji81]
 
Dziewczyny, możecie napisać jak duże są Wasze Maluszki - tydzień i ich wielkość.

Moje jest jakieś wyjątkowo małe. 1,8 mm/5 tydz. Z OM powinien być 7 tydz. Już się martwię czy ciąża faktycznie jest dużo młodsza czy maluch nie chce rosnąć. Kolejna wizyta dopiero na początku wrzenia. Oby rosło zdrowo :)
 
Dziewczyny, możecie napisać jak duże są Wasze Maluszki - tydzień i ich wielkość.

Moje jest jakieś wyjątkowo małe. 1,8 mm/5 tydz. Z OM powinien być 7 tydz. Już się martwię czy ciąża faktycznie jest dużo młodsza czy maluch nie chce rosnąć. Kolejna wizyta dopiero na początku wrzenia. Oby rosło zdrowo :)
Ja się dowiem dopiero 30 czy jest i czy wszytsko dobrze
 
Ja mam przede wszystkim tendencje do rozstępów na nogach i beczkach. Mam tam meeega blizny. Mimo wszystko wolę stosować kosmetyki przeciw rozstepom żeby mieć świadomość, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy żeby rozstępów uniknąć.
 
reklama
Dziewczyny, możecie napisać jak duże są Wasze Maluszki - tydzień i ich wielkość.

Moje jest jakieś wyjątkowo małe. 1,8 mm/5 tydz. Z OM powinien być 7 tydz. Już się martwię czy ciąża faktycznie jest dużo młodsza czy maluch nie chce rosnąć. Kolejna wizyta dopiero na początku wrzenia. Oby rosło zdrowo :)
Mój maluch na 6+3 miał 6mm. Nie martw się, że zarodek jest malutki bo one rosną w ekspresowym tempie i 2 dni później może być już sporo większy :)
 
Do góry