reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
U mnie druga ciąża, pierwsza stracona. Za pierwszym razem powiedzieliśmy około 10 tygodnia, a dwa tygodnie było już po wszystkim. Przed najbliższą rodzina pewnie nie uda mi się tego ukryć za długo, bo już zaczynam się bardzo kiepsko czuć, mimo że o ciąży wiem dopiero od wczoraj.
 
To moja pierwsza ciąża. Wie tylko mój narzeczony i jedna, zaufana kumpela z pracy. Nie chce mówić za szybko ale z drugiej strony najchętniej powiedziałbym już każdemu :p Nie chce zapeszać. Marzę o tym, żeby wszystko działo się jak należy i dzidzia była zdrowa. Czy jak moja mama kilka razy poroniła to zwiększa to tez moje szanse na poronienie?
 
To moja pierwsza ciąża. Wie tylko mój narzeczony i jedna, zaufana kumpela z pracy. Nie chce mówić za szybko ale z drugiej strony najchętniej powiedziałbym już każdemu :p Nie chce zapeszać. Marzę o tym, żeby wszystko działo się jak należy i dzidzia była zdrowa. Czy jak moja mama kilka razy poroniła to zwiększa to tez moje szanse na poronienie?
Nie wydaje mi się, żeby skłonność do poronien była dziedziczna,aczkolwiek moja mama poronila i ja również, ale myślę że to jest kwestia przypadku tylko i wyłącznie.
 
Dziewczyny jutro rano testuje znowu..
@ spóźnia mi się dwa dni .. ciągle mam ból brzucha podobny do tego jak na @, a jednak nadal cisza. Modle się żeby @ nie przyszła !! Pozdrowienia i Spokojnej nocy dla wszystkich :)
 
A kiedy dziewczyny planujecie powiedzieć rodzinie o ciąży? Po pierwszej wizycie czy czekacie na bezpieczne 12 tygodni? U nas w rodzinie w czerwcu było wesele, na którym młoda para się wszystkim pochwaliła wczesną ciążą i niestety 5 dni później dziewczyna poroniła. My pewnie powiemy pod koniec września.
Ja czekam do prenatalnych bo pierwsza ciąże straciłam w 10 tyg. I to tak strasznie przeżyłam że nie wyobrażam teraz sobie wszystkich o tym informować lub pytań jak tam fasolka... wie oczywiście moja mama bo to moja najlepsza przyjaciółka ale tak nikomu nie mówimy... co do powiedzenia córce to myślę że jeszcze nie zrozumie, może jak brzuch urośnie to będzie miała ponad rok to zacznę jej tłumaczyć
 
IMG_5892.JPG
IMG_5898.JPG

Nie mogłam wytrzymać i zrobiłam drugi teraz.
Dwa już chyba się nie mylą? [emoji85]
Z rana lecę na betę!! [emoji846]
 
reklama
Do góry