reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

U mnie wie cała rodzina i wszyscy współpracownicy :) nie umiem takiej wiedzy utrzymać dla siebie pozatym i tak odrazu by się domyślili
Co do ilości ciąż i dziec.
To moja 4 ciąża. 2 stracone z trzeciej 5-cio letnie bliźniaki. Chłopaki cieszą się na wieść o rodzeństwu.
 
reklama
Dziewczyny ale uśmiałam [emoji23]moja sąsiadka i przyjaciółka z dzieciństwa przesłała mi przed chwilą zdjęcie mojego rodzinnego domu z dopiskiem, że chyba będą bliźniaki [emoji3] oczywiście nie ma zielonego pojęcia, że jestem w ciąży, nawet moi rodzice o tym jeszcze nie wiedzą bo dopiero na weekend jedziemy im powiedzieć [emoji4]
20190806_190937.jpeg
 
A kiedy dziewczyny planujecie powiedzieć rodzinie o ciąży? Po pierwszej wizycie czy czekacie na bezpieczne 12 tygodni? U nas w rodzinie w czerwcu było wesele, na którym młoda para się wszystkim pochwaliła wczesną ciążą i niestety 5 dni później dziewczyna poroniła. My pewnie powiemy pod koniec września.
U mnie już wszyscy wiedzą. Mają oczywiście świadomość, że na tym etapie wszystko może się zdarzyc.
 
Dziewczyny ale uśmiałam [emoji23]moja sąsiadka i przyjaciółka z dzieciństwa przesłała mi przed chwilą zdjęcie mojego rodzinnego domu z dopiskiem, że chyba będą bliźniaki [emoji3] oczywiście nie ma zielonego pojęcia, że jestem w ciąży, nawet moi rodzice o tym jeszcze nie wiedzą bo dopiero na weekend jedziemy im powiedzieć [emoji4]Zobacz załącznik 1007000
Ale trafili :D A ta beta tak pięknie rośnie, że kto wie, kto wie... :D
 
Dziewczyny ale uśmiałam [emoji23]moja sąsiadka i przyjaciółka z dzieciństwa przesłała mi przed chwilą zdjęcie mojego rodzinnego domu z dopiskiem, że chyba będą bliźniaki [emoji3] oczywiście nie ma zielonego pojęcia, że jestem w ciąży, nawet moi rodzice o tym jeszcze nie wiedzą bo dopiero na weekend jedziemy im powiedzieć [emoji4]Zobacz załącznik 1007000

Taki przyrost bety, że ja bym się nie zdziwiła [emoji23][emoji85]
 
A kiedy dziewczyny planujecie powiedzieć rodzinie o ciąży? Po pierwszej wizycie czy czekacie na bezpieczne 12 tygodni? U nas w rodzinie w czerwcu było wesele, na którym młoda para się wszystkim pochwaliła wczesną ciążą i niestety 5 dni później dziewczyna poroniła. My pewnie powiemy pod koniec września.
U nas najblizsi już wiedzą. Obawiam się że przed osobami z którymi współpracuję też długo nie ukryje bo zaczynam się bardzo kiepsko czuć (mdłości, pierwsze wymioty, w pracy nie mogę się skupić)
 
U nas najblizsi już wiedzą. Obawiam się że przed osobami z którymi współpracuję też długo nie ukryje bo zaczynam się bardzo kiepsko czuć (mdłości, pierwsze wymioty, w pracy nie mogę się skupić)
Współczuję. Ja nie mam żadnych objawów, oprócz śluzu i brak apetytu.. Nie wiem czy to objaw. W ciąży z córka też nie miałam objawów.
 
reklama
Do góry