reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Cześć Wszystkim :) jestem Mamą 15 miesięcznego synka, w kwietniu tego roku w 11 tyg ciąży miałam poronienie zatrzymane [*]. Wszystko wskazuje na to, że jestem w ciąży, termin na 6-7.04.2020. Strasznie się boję czy teraz fasoleczka rozwija się dobrze. Mam nadzieję że dotrwam z Wami wszystkimi do końca ciązy :) wizytę u lekarza mam 12.08 i już odliczam dni...
Pozdrawiam ciepło Wszystkie Mamusie kwietniowe 2020
 
@blue_ivy jak mówię lekarzowi, że już poroniłam, to mi odpowiada, że każda ciąża jest inna i to, że poroniłam nie oznacza, że jestem podatna. Tak się poprostu czasem dzieje. Nie nakręcaj się i myśl pozytywnie.
Moja mama mimo dwóch poronień trzy razy doniosiła ciąże wiec chyba jednak rozrachunek wychodzi na plus :D
Dzisiaj pierwsza wizyta u gina... niby ameryki mi tam nie odkryje, ale to ekscytujące iść tam po raz pierwszy ze sprawą inną niż zwykła kontrola
 
Hej, wczoraj mialam pierwsze usg i wyszedl termin na 27-28 marca. Przycupne tu sobie z wami w razie gdyby cos sie zmienilo. Nastepne usg 26 sierpnil

A ja mam pytanie czy to wasza pierwsza ciąża, czy macie już dzieci? Jeśli macie to kiedy poinformujecie, że będą miały rodzeństwo?

Ja mam syna 6-letniego. Urodziłam go w 25tc, przez co bardzo się boję jak teraz przebiegnie ciąża.

Już wie, że może będzie miał brata lub siostre i w sumie przyzwyczaił się do tej myśli. Na początku nie chciał, a teraz "wyraził zgode" ;)
Moj 2.5 letni synek stwierdzil, ze on tez ma dzidzie w brzuchu, wiec chyba nie za bardzo zrozumial o co chodzi :)
 
reklama
Dziewczyny niestety dostałam dzisiaj @ ! :( Żegnam się z Wami i przechodzę na forumowe staraczki :D Dziękuję za wszystkie kciuki :) To był mój pierwszy cykl starań więc jeszcze się nie załamuje ! Pozdrawiam Was wszystkie drogie przyszłe i niedoszłe mamusie :*
 
Do góry