reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny niestety dostałam dzisiaj @ ! :( Żegnam się z Wami i przechodzę na forumowe staraczki :D Dziękuję za wszystkie kciuki :) To był mój pierwszy cykl starań więc jeszcze się nie załamuje ! Pozdrawiam Was wszystkie drogie przyszłe i niedoszłe mamusie :*
Szkoda :( Ale na pewno niebawem się uda :* Trzymam kciuki :) Powodzenia :)
 
reklama
Za mną już pierwsza wizyta. Pan doktor przemiły :D Umówiliśmy się na kolejną wizytę, już taką z usg serduszkowym ale to dopiero za 3tygo_O wyliczył mi termin na 9.04, jeszcze praktycznie nic nie widać a robił mi usg dopochwowe. Trzymacie kciuki, niech przez te 3 tygodnie wszystko dobrze pójdzie. Mówił, że jak jestem niecierpliwa to mogę chodzic na betę i sobie wyliczać czy rośnie ale sobie daruję. Wytrzymam te 3tyg, jak ma być wszystko dobrze to będzie
 
Za mną już pierwsza wizyta. Pan doktor przemiły :D Umówiliśmy się na kolejną wizytę, już taką z usg serduszkowym ale to dopiero za 3tygo_O wyliczył mi termin na 9.04, jeszcze praktycznie nic nie widać a robił mi usg dopochwowe. Trzymacie kciuki, niech przez te 3 tygodnie wszystko dobrze pójdzie. Mówił, że jak jestem niecierpliwa to mogę chodzic na betę i sobie wyliczać czy rośnie ale sobie daruję. Wytrzymam te 3tyg, jak ma być wszystko dobrze to będzie
Trzymam kciuki:)
 
Cześć Dziewczyny,

dołączam do Was.. choć z pewną dozą niepewności. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to termin porodu przypada na 10/11 kwiecień.

Od lat miewam regularne miesiączki co 27 dni. W czerwcu rozpoczęliśmy z mężem starania i.. nie ukrywam, że byłam nastawiona na powodzenie już przy pierwszym staraniu. Miałam nawet nadzieję, bo okres pierwszy raz w życiu spóźnił mi się 5 dni. Niestety, tylko się spóźnił, ale zdążyłam zrobić betę - negatywna.
W lipcowym cyklu nie przywiązywaliśmy wagi do terminu dni płodnych, tylko wtedy kiedy wychodziło.. ostatnia miesiączka 05.07, więc kolejna @ powinna się zjawić 01.08.. do tej pory jej nie ma.

Zrobiłam już 3 testy ciążowe.. 4.08 o 21:30... 05.08 o 6:30.. i 06.08 o 15:30. Efekt możecie zobaczyć poniżej. Nie są to wyraźne kreski.. dlatego jeszcze się nie nastawiam i nie cieszę. Jeżeli okres nadal się nie zjawi, mam zamiar pójść do ginekologa 27.08.2019r.
1.jpg
2.jpg
3.jpg


Co o tym myślicie?

Wszystkim forumowiczkom, które mają już pewność, że są w ciąży bardzo gratuluję! a reszcie życzę powodzenia! :)
 
Cześć Dziewczyny,

dołączam do Was.. choć z pewną dozą niepewności. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to termin porodu przypada na 10/11 kwiecień.

Od lat miewam regularne miesiączki co 27 dni. W czerwcu rozpoczęliśmy z mężem starania i.. nie ukrywam, że byłam nastawiona na powodzenie już przy pierwszym staraniu. Miałam nawet nadzieję, bo okres pierwszy raz w życiu spóźnił mi się 5 dni. Niestety, tylko się spóźnił, ale zdążyłam zrobić betę - negatywna.
W lipcowym cyklu nie przywiązywaliśmy wagi do terminu dni płodnych, tylko wtedy kiedy wychodziło.. ostatnia miesiączka 05.07, więc kolejna @ powinna się zjawić 01.08.. do tej pory jej nie ma.

Zrobiłam już 3 testy ciążowe.. 4.08 o 21:30... 05.08 o 6:30.. i 06.08 o 15:30. Efekt możecie zobaczyć poniżej. Nie są to wyraźne kreski.. dlatego jeszcze się nie nastawiam i nie cieszę. Jeżeli okres nadal się nie zjawi, mam zamiar pójść do ginekologa 27.08.2019r. Zobacz załącznik 1007376Zobacz załącznik 1007377Zobacz załącznik 1007378

Co o tym myślicie?

Wszystkim forumowiczkom, które mają już pewność, że są w ciąży bardzo gratuluję! a reszcie życzę powodzenia! :)
Całkiem wyraźne te Twoje kreseczki :) test wygląda na pozytywny :)
 
Cześć Dziewczyny,

dołączam do Was.. choć z pewną dozą niepewności. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to termin porodu przypada na 10/11 kwiecień.

Od lat miewam regularne miesiączki co 27 dni. W czerwcu rozpoczęliśmy z mężem starania i.. nie ukrywam, że byłam nastawiona na powodzenie już przy pierwszym staraniu. Miałam nawet nadzieję, bo okres pierwszy raz w życiu spóźnił mi się 5 dni. Niestety, tylko się spóźnił, ale zdążyłam zrobić betę - negatywna.
W lipcowym cyklu nie przywiązywaliśmy wagi do terminu dni płodnych, tylko wtedy kiedy wychodziło.. ostatnia miesiączka 05.07, więc kolejna @ powinna się zjawić 01.08.. do tej pory jej nie ma.

Zrobiłam już 3 testy ciążowe.. 4.08 o 21:30... 05.08 o 6:30.. i 06.08 o 15:30. Efekt możecie zobaczyć poniżej. Nie są to wyraźne kreski.. dlatego jeszcze się nie nastawiam i nie cieszę. Jeżeli okres nadal się nie zjawi, mam zamiar pójść do ginekologa 27.08.2019r. Zobacz załącznik 1007376Zobacz załącznik 1007377Zobacz załącznik 1007378

Co o tym myślicie?

Wszystkim forumowiczkom, które mają już pewność, że są w ciąży bardzo gratuluję! a reszcie życzę powodzenia! :)

Twoje są bardzo wyraźne w porównaniu do moich [emoji85][emoji173]️ także na pewno test pozytywny [emoji6][emoji846]
 
Cześć Dziewczyny,

dołączam do Was.. choć z pewną dozą niepewności. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to termin porodu przypada na 10/11 kwiecień.

Od lat miewam regularne miesiączki co 27 dni. W czerwcu rozpoczęliśmy z mężem starania i.. nie ukrywam, że byłam nastawiona na powodzenie już przy pierwszym staraniu. Miałam nawet nadzieję, bo okres pierwszy raz w życiu spóźnił mi się 5 dni. Niestety, tylko się spóźnił, ale zdążyłam zrobić betę - negatywna.
W lipcowym cyklu nie przywiązywaliśmy wagi do terminu dni płodnych, tylko wtedy kiedy wychodziło.. ostatnia miesiączka 05.07, więc kolejna @ powinna się zjawić 01.08.. do tej pory jej nie ma.

Zrobiłam już 3 testy ciążowe.. 4.08 o 21:30... 05.08 o 6:30.. i 06.08 o 15:30. Efekt możecie zobaczyć poniżej. Nie są to wyraźne kreski.. dlatego jeszcze się nie nastawiam i nie cieszę. Jeżeli okres nadal się nie zjawi, mam zamiar pójść do ginekologa 27.08.2019r. Zobacz załącznik 1007376Zobacz załącznik 1007377Zobacz załącznik 1007378

Co o tym myślicie?

Wszystkim forumowiczkom, które mają już pewność, że są w ciąży bardzo gratuluję! a reszcie życzę powodzenia! :)

Wyraźne te Twoje kreseczki Super, gratulacje.
 
Za mną już pierwsza wizyta. Pan doktor przemiły :D Umówiliśmy się na kolejną wizytę, już taką z usg serduszkowym ale to dopiero za 3tygo_O wyliczył mi termin na 9.04, jeszcze praktycznie nic nie widać a robił mi usg dopochwowe. Trzymacie kciuki, niech przez te 3 tygodnie wszystko dobrze pójdzie. Mówił, że jak jestem niecierpliwa to mogę chodzic na betę i sobie wyliczać czy rośnie ale sobie daruję. Wytrzymam te 3tyg, jak ma być wszystko dobrze to będzie
Ale Ci zazdroszczę! Mój lekarz najwyraźniej jest na urlopie, bo ma wyłączony telefon :( A powiedz mi kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Bo zastanawiam się kiedy mnie termin wypadnie.
 
reklama
Uśmiecham się na wiadomości od Was.., ale niepewność nadal jest. Mam zamiar zrobić kolejny test.. już dziś mnie korciło, ale jakoś dałam radę. Zrobię w piątek.. tydzień po planowanej @. Wg kalkulatora porodu na dziś wypada 4+6.. W dniu planowanej wizyty u gin będzie coś koło 7+6.. czy to dobry termin na pierwszą wizytę? nie za późno, nie za szybko?
 
Do góry