reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Wiem, ze juz padlo takie pytanie, ale teraz jest nas juz wiecej. W ktorym tyg bedziecie na usg gentycznym i czy ktos ma taka wizyte w najblizyszym tygodniu? U mnie to bedzie 12+5, do wizyty zostale jeszcze az 2,5tyg (3.10)

Ja mam teraz w czwartek. Będzie równo 12 tydzień skończony.....
 
reklama
Teraz miałam tydzień wolnego więc nie mogę znów wziąć. Strasznie nie chce iść do pracy, bo kula stresu i wszyscy mnie ganiaja ja nawet o ciąży powiedzieć nie mogę bo nie wiem czy to już.
Zobaczę jak się będę czuła w tym tygodniu w pracy, jak okej to zaczekam do wizyty.

Ja prenatalne będę miała jakiś w 13 tc bo dopiero wtedy mój lekarz wraca, sam mówiła że trochę późno ale się wyrobimy jeszcze.
Dlaczego właściwie prenatalne musi być do 13 czy 14 tc A w 15 czy 16 to już problem?
Ponieważ wtedy dziecko zmienia pozycję, rozciąga się i pewne parametry są trudne do zmierzenia, np. przezierność karkowa.
 
Teraz miałam tydzień wolnego więc nie mogę znów wziąć. Strasznie nie chce iść do pracy, bo kula stresu i wszyscy mnie ganiaja ja nawet o ciąży powiedzieć nie mogę bo nie wiem czy to już.
Zobaczę jak się będę czuła w tym tygodniu w pracy, jak okej to zaczekam do wizyty.

Ja prenatalne będę miała jakiś w 13 tc bo dopiero wtedy mój lekarz wraca, sam mówiła że trochę późno ale się wyrobimy jeszcze.
Dlaczego właściwie prenatalne musi być do 13 czy 14 tc A w 15 czy 16 to już problem?
Prenatalne może być do 13+6. Wydaje mi się, że dlatego, że tylko do 14 tygodnia mierzy się CRL, a to jest bardzo istotna wartość przy badaniach prenatalnych.
 
Prenatalne mam 24.09 będzie 12+2, jutro jadę rano z mężem oddać krew na pappa bo u nas w szpitalu pobierają krew tydzień wcześniej żeby na usg już były wyniki. Na wizycie ostatniej byłam 28.08 więc już bardzo czekam i jestem ciekawa co u Malucha ale biorąc pod uwagę mój stan zakładam że ma się świetnie :) denerwuje się jednak bardzo czy na usg będzie wszystko w porządku... czy nic złego nie wyskoczy...
 
Teraz miałam tydzień wolnego więc nie mogę znów wziąć. Strasznie nie chce iść do pracy, bo kula stresu i wszyscy mnie ganiaja ja nawet o ciąży powiedzieć nie mogę bo nie wiem czy to już.
Zobaczę jak się będę czuła w tym tygodniu w pracy, jak okej to zaczekam do wizyty.

Ja prenatalne będę miała jakiś w 13 tc bo dopiero wtedy mój lekarz wraca, sam mówiła że trochę późno ale się wyrobimy jeszcze.
Dlaczego właściwie prenatalne musi być do 13 czy 14 tc A w 15 czy 16 to już problem?
Bo wtedy już dziecko jest za duze
 
reklama
A my tak wyglądamy [emoji16] w porównaniu do Was to w zasadzie nic nie widać [emoji23]
1568539424950.jpeg
 
Do góry