reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A wiecie czy przed badaniami prenatalnymi w Poradni Genetycznej muszę mieć jakieś świeże wyniki morfologii lub innych badań? Nic mi nie powiedzieli, ale wolę się upewnić.
W ogóle powiedziano mi, że mam sobie zarezerwować około 3 godzin na te badania - co tam wówczas będzie robione?


Ja już byłam oddać krew na pappa i nie kazali robić morfologii itd. W pierwszej ciąży z synem też nie musiałam mieć. Badanie usg trwało ok 40 min. Nie mogę sobie przypomnieć jak było robione, ale wydaje mi się na 60%, że przez brzuch. Moj gin w obecnej ciąży od 8 tygodnia robi mi przez brzuch.


Badania prenatalne mam 23.09, to będzie 12+0. Najpierw ustalili mi na 02.10 (13+2), ale jak byłam na pobraniu krwi stwierdzili, że to za późno i przełożyli na wcześniejszy termin.

Dzisiaj mam 10+6 i taki brzuch przed śniadaniem :) Ta blizna na brzuchu jest po operacji usunięcia wyrostka.
IMG_20190915_114543.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja dziś nadal lepiej, myślę że od wczoraj minęła zła passa.zaczynam cieszyć się z ciąży. W końcu. Wieczorem lekkie mdłości ale to dzień do nocy! Dziś leżąc na brzuchu poczułam jakby dziecko się wiercilo ale to raczej niemożliwe to dopiero 10tydz+2dz. Pomyślałam więc że sobie uroilam to.
Mam wizytę 23 września lekarz nie mówił nic o prenatalnych mam nadzieję że je zrobi. Innych badań chyba nie będę robić tych pappa czy coś tam bo boję się że wyjdzie nie tak i stres cała ciaza a dziecko będzie dajmy na to zdrowe. Naczytalam się o takich przypadkach. Boję się tych badań :(
Dziewczyny w szczególności w pierwszej ciąży nie martwcie się u mnie nic nie było widać na tym etapie w poprzedniej ciazy a teraz brzuszek rośnie. Potem jak Wam wystrzeli to w szoku będziecie.
Mój narzeczony bardzo mi pomaga zawsze pyta co zrobić, śniadanko do łóżka mi dziś przyniósł ❤️
Zjadłam o 9.00 a o 11.00 burczenie w brzuchu jakbym jeszcze nic nie jadła. Chyba rośnie mi apetyt. Przeważnie mało jadłam bo na długo mi starcza gdy się najem. Obym za dużo nie przybrała. Wczoraj czytałam książeczkę ciąży poprzedniej i od 3 miesiąca średnio 3 kg w miesiąc przybieralam, to dużo wydaje mi się. Tylko że jadłam dużo słodyczy, teraz będę ich unikać.
Dobrego dnia dziewczyny, miłej dziedzieli ❤️
 
Cześć dziewczyny. Ja dziś nadal lepiej, myślę że od wczoraj minęła zła passa.zaczynam cieszyć się z ciąży. W końcu. Wieczorem lekkie mdłości ale to dzień do nocy! Dziś leżąc na brzuchu poczułam jakby dziecko się wiercilo ale to raczej niemożliwe to dopiero 10tydz+2dz. Pomyślałam więc że sobie uroilam to.
Mam wizytę 23 września lekarz nie mówił nic o prenatalnych mam nadzieję że je zrobi. Innych badań chyba nie będę robić tych pappa czy coś tam bo boję się że wyjdzie nie tak i stres cała ciaza a dziecko będzie dajmy na to zdrowe. Naczytalam się o takich przypadkach. Boję się tych badań :(
Dziewczyny w szczególności w pierwszej ciąży nie martwcie się u mnie nic nie było widać na tym etapie w poprzedniej ciazy a teraz brzuszek rośnie. Potem jak Wam wystrzeli to w szoku będziecie.
Mój narzeczony bardzo mi pomaga zawsze pyta co zrobić, śniadanko do łóżka mi dziś przyniósł [emoji3590]
Zjadłam o 9.00 a o 11.00 burczenie w brzuchu jakbym jeszcze nic nie jadła. Chyba rośnie mi apetyt. Przeważnie mało jadłam bo na długo mi starcza gdy się najem. Obym za dużo nie przybrała. Wczoraj czytałam książeczkę ciąży poprzedniej i od 3 miesiąca średnio 3 kg w miesiąc przybieralam, to dużo wydaje mi się. Tylko że jadłam dużo słodyczy, teraz będę ich unikać.
Dobrego dnia dziewczyny, miłej dziedzieli [emoji3590]
Ja wczoraj jak leżałam na brzuchu też czułam lekkie motylki, ale to chyba niemożliwe [emoji16] więc zakladam, że predzej jelita to były [emoji848]
 
Ja już byłam oddać krew na pappa i nie kazali robić morfologii itd. W pierwszej ciąży z synem też nie musiałam mieć. Badanie usg trwało ok 40 min. Nie mogę sobie przypomnieć jak było robione, ale wydaje mi się na 60%, że przez brzuch. Moj gin w obecnej ciąży od 8 tygodnia robi mi przez brzuch.


Badania prenatalne mam 23.09, to będzie 12+0. Najpierw ustalili mi na 02.10 (13+2), ale jak byłam na pobraniu krwi stwierdzili, że to za późno i przełożyli na wcześniejszy termin.

Dzisiaj mam 10+6 i taki brzuch przed śniadaniem :) Ta blizna na brzuchu jest po operacji usunięcia wyrostka. Zobacz załącznik 1022704
A to mi nic nie mówili na temat wcześniejszego pobierania krwi na Pappa. Chyba wszystko będą robić w jeden dzień [emoji2368]
 
Ja wczoraj jak leżałam na brzuchu też czułam lekkie motylki, ale to chyba niemożliwe
emoji16.png
więc zakladam, że predzej jelita to były
emoji848.png
Moja gin ostatnio mówiła, że motylki w brzuchu czy bąbelki można poczuć juz od 11 tyg :) Szczególnie w drugiej ciąży :) Więc może to to :)
 
reklama
Do góry