reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, nie czuje się ostatnio najlepiej przez co nie mam też chęci zaglądać tu często. Placzliwa się zrobiłam :)
Po kilku dnoachcdosc intensywnych mdłości wczoraj miałam je tylko przez godzinę i to pierwszy raz ok 15 A nie wieczorem. Wieczorem było lux, rano tez. Za to dalej apetytu nie mam.
Od wczoraj kompletnie nie czuje już bólu piersi. Czy komuś tez całkiem ustały?

Miłej niedzieli :)
 
reklama
A jeśli chodzi o dziecko to też nie mogę narzekać jak Filip był noworodkiem to ogarniał jego i mnie bo ja prawie wpadłam początkowo w baby blues ... Albo miałam to sama nie wiem wolałam się nad tym nie zastanawiać ale ciekawie ze mną nie było dobijały mnie problemy z karmieniem piersią a tak się upierałam żeby karmić piersią ... Tym razem aż tak bardzo zawzieta nie będę to wiem na pewno. Mąż mył małego przewijał później też dbałam o to żeby podział obowiązków był nad nim w miarę równy żeby mieli dobry kontakt bo to tak samo jego dziecko jak moje. Widzę w rodzinie że niestety są mężowie którzy uważają że tylko do obowiązków kobiety należy opieka nad noworodkiem czy niemowlakiem... Szok
Niestety, ale przyczyną takiego postępowania są często matki tych mężczyzn. Wiem to z własnego doświadczenia. Moja teściowa cały czas powtarza, że ona niewyobraża sobie, żeby chłop się opiekował noworodkiem. Mój się nasłuchał i już stwierdził, że przewijać to on nie będzie. Dopiero jak na nią wyjechałam, że teraz są inne czasy , że mężczyźni idą na tacierzyński, są przy porodzie, a opieka przy dziecku rodzi więź między ojcem i dzieckiem to dopiero się przymknęła. ( chociaż coś czuję, że czeka mnie jeszcze sporo z nią przepraw) Tak samo to, że nie pomagają w domu. Mamusia wszystko poda, posprząta, upierze. To taki żonie nie pomoże i potem oczekuje, że żona będzie jak mama.
 
Wczoraj kupiłam sobie nowe spodnie luzniejsze bo z 5ych co mam to tylko jedne nadawały się do noszenia.
Niestety, wydaje mi się to samo. Spodnie się nie dopinają, ale brzucha nie widać [emoji52]

@Urszulkab
Piersi przestały być nabrzmiałe i opuchnięte. Jedynie sutki dalej są nadwrażliwe. Tylko mdłości mnie męczą.
Mnie nawet sutki już nie bolą. Są normalne. Póki co to czuje jeszcze, że są napięte. Dziwnie mi tak bez nich.
 
Niestety, ale przyczyną takiego postępowania są często matki tych mężczyzn. Wiem to z własnego doświadczenia. Moja teściowa cały czas powtarza, że ona niewyobraża sobie, żeby chłop się opiekował noworodkiem. Mój się nasłuchał i już stwierdził, że przewijać to on nie będzie. Dopiero jak na nią wyjechałam, że teraz są inne czasy , że mężczyźni idą na tacierzyński, są przy porodzie, a opieka przy dziecku rodzi więź między ojcem i dzieckiem to dopiero się przymknęła. ( chociaż coś czuję, że czeka mnie jeszcze sporo z nią przepraw) Tak samo to, że nie pomagają w domu. Mamusia wszystko poda, posprząta, upierze. To taki żonie nie pomoże i potem oczekuje, że żona będzie jak mama.
Mój maz nie ma matki dlatego mam podwójnie gorzej
 
Cześć dziewczyny, nie czuje się ostatnio najlepiej przez co nie mam też chęci zaglądać tu często. Placzliwa się zrobiłam :)
Po kilku dnoachcdosc intensywnych mdłości wczoraj miałam je tylko przez godzinę i to pierwszy raz ok 15 A nie wieczorem. Wieczorem było lux, rano tez. Za to dalej apetytu nie mam.
Od wczoraj kompletnie nie czuje już bólu piersi. Czy komuś tez całkiem ustały?

Miłej niedzieli :)
Cześć. Mi ustały na półtora dnia a teraz czasem bolą ale słabiej. Mdłości mam pod wieczór albo w nocy ale takie jakby że stresu bardziej niż z ciąży. Zapachy już mnie nie drażnią. Jem większość rzeczy które jadłam przed ciążą. Jutro wieczorem mam lekarza i mega stres...
Brzuch i mnie trochę widoczny ale spodnie dopinam i narazoe nie potrzebuje zmieniać garderoby. Mam 164 cm i startuje z wagą 66 ( przytyłam 800 g )
 
Cześć. Mi ustały na półtora dnia a teraz czasem bolą ale słabiej. Mdłości mam pod wieczór albo w nocy ale takie jakby że stresu bardziej niż z ciąży. Zapachy już mnie nie drażnią. Jem większość rzeczy które jadłam przed ciążą. Jutro wieczorem mam lekarza i mega stres...
Brzuch i mnie trochę widoczny ale spodnie dopinam i narazoe nie potrzebuje zmieniać garderoby. Mam 164 cm i startuje z wagą 66 ( przytyłam 800 g )
Czyli się nie martwić. Wkrecilam sobie bo 2 dni temu postanowiłam powiedzieć w tym tygodniu szefowej o ciąży i zapowiedziec, że domknę sprawy i idę na zwolnienie. A tu jak na złość nie czuje specjalnych objawów i zmartwilam się, że może lepiej zaczekać do wizyty która za ponad tydzień żeby zobaczyć czy wszystko gra. Od tych internetow to w głowie się poprzewracało z czytania na poczatku przykrych wiadomosci. Czemu myślę, że akurat u mnie coś pójdzie nie tak [emoji34]
 
Wiem, ze juz padlo takie pytanie, ale teraz jest nas juz wiecej. W ktorym tyg bedziecie na usg gentycznym i czy ktos ma taka wizyte w najblizyszym tygodniu? U mnie to bedzie 12+5, do wizyty zostale jeszcze az 2,5tyg (3.10)
 
Cześć dziewczyny, nie czuje się ostatnio najlepiej przez co nie mam też chęci zaglądać tu często. Placzliwa się zrobiłam :)
Po kilku dnoachcdosc intensywnych mdłości wczoraj miałam je tylko przez godzinę i to pierwszy raz ok 15 A nie wieczorem. Wieczorem było lux, rano tez. Za to dalej apetytu nie mam.
Od wczoraj kompletnie nie czuje już bólu piersi. Czy komuś tez całkiem ustały?

Miłej niedzieli :)
Hormony szaleją a co do bólu piersi tylko sie cieszyc ja już nie mogę się doczekać kiedy przestana boleć spać nie idzie i swedza.. mąz też nie może się doczekać aż przestaną boleć .. jak to stwierdził takie duże a złapać nie moża[emoji28]
 
reklama
Do góry