reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
A ja dzisiaj z kanapy instruowalam męża i zrobił ciasto na owsiane ciastka.
Ja uformowałam ciastka, na blachę i do piekarnika. Miałam ochotę na kakaowe ciastka owsiane :) pachną pięknie :)
 

Załączniki

  • 20190914_211740.jpg
    20190914_211740.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 95
reklama
A nam tez przedyktujesz??? Szukalam jakiegos fajnego przepisu na ciastka owsiane.
1,5 szkl płatków owsianych, 3 łyżki mąki pełnoziarnistej, 100g roztopionego masła, 4 łyżki cukru trzcinowego, 1 łyżka miodu, 1 łyżka kakao, 1 łyżeczka proszku do pieczenia, 2 jajka.
Wymieszać, uformować kulki, położyć na blaszkę wyłożoną papierem do pieczenia i spłaszczyć.
Piec 15min w 180st.
Można dodać ziarna, suszone owoce, zamiast kakao rozpuszczoną czekoladę albo zrobić bez kakao, co kto lubi :)
 
Do góry