reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Zaczęły już Wam się mdłości? Jakieś sprawdzone sposoby?
Mi się zaczęły w tamten weekend i raczej mam po południu, raz miałam wymioty, wczoraj cały dzień był w miarę ok. A razie szukam sposobów, na pewno nie mogę jeść słodyczy bo bardziej mnie wtedy muli, jem kilka migdałów i pije harbate z wkrojonymi plasterkami imbiru.
 
reklama
Mi się zaczęły w tamten weekend i raczej mam po południu, raz miałam wymioty, wczoraj cały dzień był w miarę ok. A razie szukam sposobów, na pewno nie mogę jeść słodyczy bo bardziej mnie wtedy muli, jem kilka migdałów i pije harbate z wkrojonymi plasterkami imbiru.
Też to próbuje, i raz działa A raz nie.. niby piszą że nie można być głodnym i też przejedzonym i to by się najbardziej sprawdzali zeby jeść mało A często..
 
Na razie nie mam mdłości.
W poprzedniej ciąży udało mi się nie mieć wcale.
Natomiast mam kompletny brak apetytu.
Jem normalnie śniadanie i potem do wieczora jedzenie mogłoby nie istnieć, ale zmuszam się do zjedzenia chociaż jakiegoś małego obiadu.
 
Też to próbuje, i raz działa A raz nie.. niby piszą że nie można być głodnym i też przejedzonym i to by się najbardziej sprawdzali zeby jeść mało A często..
Najgorzej jest jak jadę samochodem - ostatnio już trzymałam woreczek w pogotowiu bo nie miałabym się gdzie zatrzymać. Jula masz takie mdłości do zniesienia czy nie jesteś w stanie nic robić jak Cię dopadna?
 
Takie średnie, w jeden dzień jest lepiej w drugi gorzej. Coś tam mogę zrobić ale jednak to nie jest idealne samopoczucie. Zobaczymy jak to będzie dalej, oby nie gorzej bo wtedy to człowiek byłby odcięty od życia codziennego
 
Dziewczyny, robicie betę bo tak trzeba czy tylko dla swojego świetego spokoju? Pytam, bo ja się chyba nie będę wybierać na to badanie...
 
reklama
Dziewczyny, robicie betę bo tak trzeba czy tylko dla swojego świetego spokoju? Pytam, bo ja się chyba nie będę wybierać na to badanie...
Nie robiłam i nie będę robić.
Test wyszedł pozytywny, czekam na wizytę 23.08 u lekarza, tak żeby już zobaczyć serduszko. W pierwszej ciąży tez tak zrobiłam.
 
Do góry