reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziękuję za informację! Jest to bardzo budujące! Nie mogę się już doczekać piątku.
Choruje dodatkowo na Hashimoto i celiakie. Tyle się naczytalam o złym przebiegu ciąży, w tych jednostkach chorobowych, że chyba zwariuje
 
reklama
Jestem za zamknięciem wątku! Tak czytam o tych badaniach na rozyczke i właśnie sobie uświadomiłam, że ani w poprzedniej ani w tej ciąży lekarz mi ich nie zlecił.
 
reklama
Właśnie dziś dopadło mnie jakieś apogeum, chodzę zła jak osa, płacząca, mówię już nawet że mam dosyć takiej ciąży z takimi zaparciami (uwaga, w toalecie na dwójce byłam 1,5 tygodnia temu). Należę do osób szczupłych z płaskim brzuchem a teraz mam takie wzdęcia że muszę luźne bluzki nosić bo brzuch mam ogromny. Wczoraj już nawet poszłam do apteki po syrop który mi poleciała tutaj jedna z dziewczyn i pani w aptece powiedziała że ten syrop jest od 3 miesiąca ciąży a do tego momentu nie powinno się nic brać na zaparcia tylko oczywiście próbować naturalnie, tyle że na mnie ta natura nie działa. Wiem że głupi powód do płaczu ale tak jak dzisiaj płacze bo wy....ać się nie mogę :-(
Ja biorę normalnie ten syrop i dziecku nic nie jest. To jest taka ostateczność w ostateczności. 15 ml dziennie wystarczy [emoji846] Dawka minimalna dla dorosłego.
 
Do góry