reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja także jestem za zamknięciem wątku z tym że dajmy szansę dziewczyna które się jeszcze będą chciały dołączyć z naszego starego wątku.
My na Śląsku mamy dofinansowanie na prenatalne do 35 roku życia i mimo młodego wieku można zrobić za darmo :)
Ja też że Śląska :) ale skierowanie dostalam bo moja pani ginekolog chciała żebym zrobiła te badania u niej w szpitalu a szpital nie jest w tym programie.
 
reklama
Ja mam 26 lat i nie myślałam o tych prenatalnych badaniach. To jest usg tak? W którym tygodniu najlepiej je zrobić i jakie są ceny takiego badania?
 
Cześć Kochane :) Jeszce ja jestem! Termin ma 22.04 :) W 6tyg byłam na wizycie serducho bije. 13.09.2019 druga wizyta


Martwię się, bo poza sennoscia i mdlosciami (bez wymiotow) nic mi nie dolega

PS. przepraszam jak post dodał się dwa razy Ale coś mi zniknęło i musiałam drugi napisać
Witamy! gratulacje :)
a brakiem objawów się nie przejmuj, mi poza tym, że czasami mam mdłości (również bez wymiotów) też nic nie jest ;) jak dla mnie to powód do radości :D
 
Gratuluję dziewczyny cudownych fasoleczkek i udanych wizyt [emoji7]
Też jestem za zamknięciem wątku [emoji16]
Kjeski chodzi o prenatalne to pierwszego Synka rodziła w wieku 30 lat, rocznikowow bo wpisami mi 29 w kartę ale nie miałam prenatalnych no teraz też narazie lekarz nic nie mówi... Ale jak będzie trzeba to zrobię [emoji16]
 
Dziękuję dziewczyny [emoji3590]
@paola425, nie pytaj, jakas porażka, byłam w przyszpitalnej klinice i oni mi ciąży nie poprowadzą, taka informacje dostałam, mam iść do innego miejsca, hahahhaa. No ale przynajmniej z Fasolcią się zobaczyłam. :)

@leeleeth ale chamski lekarz, no ja nie wiem jak tak mogą.... Minimum kultury, taktu, czegokolwiek..... A idź w cholere....
Zamykamy wątek w sensie, że....?? Prywatny żeby był tylko dla nas??? :D

tak, tylko my bedziemy mogly uczestniczy w dyskusji i nikt postronny nie bedzie tego czytal :)

A czy tą babkę plesznik zalewasz wcześniej gorącą wodą?

ja robilam owsianke na zimno, platki oswiane do kubka, jogurt, babka, owoce i zalewalam mlekiem odstawialam na moment i jadlam , po dwoch dniach byl efekt ;)

Gratuluje dziewczynki usg!! Piękne dzidziusie [emoji178]

Jestem za zamknięciem bo czytałam gdzieś na innym forum, ze lepiej się do nas nie zapisywać bo tutaj zła atmosfera bo dużo strat [emoji85]
serio takie rzeczy wynosza??
tak naprawde to na kzdym watku sa straty na poczatku i to strasznie trudny okres jest na forum, nie sadze by akurat tu bylo wiecej ;)
pisze o zamkniecie watku!
 
Gratuluje dziewczynki usg!! Piękne dzidziusie [emoji178]


Jestem za zamknięciem bo czytałam gdzieś na innym forum, ze lepiej się do nas nie zapisywać bo tutaj zła atmosfera bo dużo strat [emoji85]
Czytałam majowe mamy 2020 to mimo, iż są we wcześniejszych ciazach niż my to też pomyślałam sobie o tym, że tam nie ma tyle nędzy i rozpaczy.
Ale chcecie zamykać ten wątek i zakładać nowy?
Cześć Kochane :) Jeszce ja jestem! Termin ma 22.04 :) W 6tyg byłam na wizycie serducho bije. 13.09.2019 druga wizyta


Martwię się, bo poza sennoscia i mdlosciami (bez wymiotow) nic mi nie dolega

PS. przepraszam jak post dodał się dwa razy Ale coś mi zniknęło i musiałam drugi napisać
O witaj, to dzień później ode mnie, gratulacje :) jak objawów nie masz to ciesz się, organizm akceptuje ciążę! Poza tym jeszcze wszystko przed Tobą. Ja wcale nie wymiotowalam jeszcze ale zaczęły się mdłości ok 7 tc. Brak apetytu, smaku. Piersi nie bolą już a wczoraj byłam na wizycie i wszystko książkowe. Takze nie ma czym się martwić. Wszystko jest dobrze u Ciebie.
 
Cześć Kochane :) Jeszce ja jestem! Termin ma 22.04 :) W 6tyg byłam na wizycie serducho bije. 13.09.2019 druga wizyta


Martwię się, bo poza sennoscia i mdlosciami (bez wymiotow) nic mi nie dolega

PS. przepraszam jak post dodał się dwa razy Ale coś mi zniknęło i musiałam drugi napisać
Witaj :) Gratulujemy i witamy w naszym gronie :)

I nic się nie martw, dużo tu dziewczyn bez objawowych ;) a na mdłości polecił mi mój lekarz witaminę B6 i jest poprawa :)

Ja mam 26 lat i nie myślałam o tych prenatalnych badaniach. To jest usg tak? W którym tygodniu najlepiej je zrobić i jakie są ceny takiego badania?
USG i badania z krwi. :)
tak, tylko my bedziemy mogly uczestniczy w dyskusji i nikt postronny nie bedzie tego czytal :)
no i uważam że to jest ekstra pomysł, poznamy się bliżej i w ogóle.... :D
 
reklama
Do góry