reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Super! Cieszę się! :)

Też mam 26 lat i ginekolog wczoraj powiedziała, że nie ma konieczności robienia prenatalnych.. tylko teraz ja się zastanawiam czy robić czy nie?!

Ile w ogóle one kosztują? bo się nie orientuję [emoji2368]
Ja nie robię, na połówkowym i tak będą sprawdzać tak myślę [emoji846] To zależy od lekarza, w moim mieście rodzinnym najlepszy lekarz bierze 250 zł za prenatalne
 
reklama
Gratuluje dziewczynki usg!! Piękne dzidziusie [emoji178]


Jestem za zamknięciem bo czytałam gdzieś na innym forum, ze lepiej się do nas nie zapisywać bo tutaj zła atmosfera bo dużo strat [emoji85]
 
Nie dziwię Ci się, bo zaparcia to nic przyjemnego. Wręcz uciążliwe i bywa bolesne. Na mnie kiedyś rewelacyjnie działaly suszone morele, śliwki i pamiętam, że nieświadomie w pracy zjadłam paczuszke to latalam do wc jak opętana. Próbowałaś ?? Jeszcze dopytam. Jak Ci Twój prywatny lekarz zleca badania, to potem idziesz na NFZ żeby je przepisał?
Byłam u prywatnego, zlecił badania. Potem poszłam na nfz, porównałam czy są te same i się wszystko zgadzało, więc nic dopłacać nie musiałam [emoji6] zrobiłam dodatkowo sobie tylko żelazo ze względu na to, że jestem wegetarianką [emoji6]
Dziękuję dziewczyny [emoji3590]
@paola425, nie pytaj, jakas porażka, byłam w przyszpitalnej klinice i oni mi ciąży nie poprowadzą, taka informacje dostałam, mam iść do innego miejsca, hahahhaa. No ale przynajmniej z Fasolcią się zobaczyłam. :)

@leeleeth ale chamski lekarz, no ja nie wiem jak tak mogą.... Minimum kultury, taktu, czegokolwiek..... A idź w cholere....
Zamykamy wątek w sensie, że....?? Prywatny żeby był tylko dla nas??? :D
Z każdą kolejną historią ręce opadają mi coraz bardziej... [emoji849] No szok [emoji53] ale super, że widziałaś fasolkę [emoji7]
Serce bije szybko jak dzwon, rusza się i macha mi rączką na ekranie [emoji3531] Ciąża starsza niż z poprzedniego USG. Wcześniejszy termin 12.04.2020 a teraz 8.04.2020. Lekarz mówi, że to 10 tydzień i już w 11 wchodzę. Nie muszę prenatalnych robić ze względu na młody wiek (26 lat). Nie jestem w grupie ryzyka.Zobacz załącznik 1020788
Cudownie [emoji3059] ciekawe czy mi będzie kazał robić prenatalne czy jak [emoji848]
 
W pierwszej ciąży miała 23 lata nie robiłam prenatalnych, w drugiej miałam 26 i robiłam ale lekarka dała mi skierowanie bo powiedziała że będziemy spokojniejsze :) teraz mam 33 i też mam skierowanie wiem że już wiekiem coraz starsza ale mam jednak nadzieję że będzie wszystko dobrze :)
 
Dziewczyny mam wyniki, wszystko super tylko jak zinterpretować toksoplazmozę i różyczkę? Norm żadnych nie ma obok podanych [emoji848]
IMG_20190910_170745.jpeg
 
Serce bije szybko jak dzwon, rusza się i macha mi rączką na ekranie [emoji3531] Ciąża starsza niż z poprzedniego USG. Wcześniejszy termin 12.04.2020 a teraz 8.04.2020. Lekarz mówi, że to 10 tydzień i już w 11 wchodzę. Nie muszę prenatalnych robić ze względu na młody wiek (26 lat). Nie jestem w grupie ryzyka.Zobacz załącznik 1020788

Cudownie [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Super! Cieszę się! :)

Też mam 26 lat i ginekolog wczoraj powiedziała, że nie ma konieczności robienia prenatalnych.. tylko teraz ja się zastanawiam czy robić czy nie?!

Ile w ogóle one kosztują? bo się nie orientuję [emoji2368]

Ja będę chciała zrobić, mam 27 l. :)

Gratuluje dziewczynki usg!! Piękne dzidziusie [emoji178]


Jestem za zamknięciem bo czytałam gdzieś na innym forum, ze lepiej się do nas nie zapisywać bo tutaj zła atmosfera bo dużo strat [emoji85]

Ja piernicze, wszędzie się zdarzają... Ale nie dogodzi... :D

Byłam u prywatnego, zlecił badania. Potem poszłam na nfz, porównałam czy są te same i się wszystko zgadzało, więc nic dopłacać nie musiałam [emoji6] zrobiłam dodatkowo sobie tylko żelazo ze względu na to, że jestem wegetarianką [emoji6]Z każdą kolejną historią ręce opadają mi coraz bardziej... [emoji849] No szok [emoji53] ale super, że widziałaś fasolkę [emoji7]Cudownie [emoji3059] ciekawe czy mi będzie kazał robić prenatalne czy jak [emoji848]

To moje jedyne pocieszenie :) [emoji3590]
 
reklama
no to jak tyle strat to juz wiecej nie bedzie, dobre myslenie to podstawa :)
P.S. Ja mam latek 40, wiec chyba jestem to najstarsza, dzisiaj lekarz na usg mi powiedzial, ze kobitki 50+ naturalnie zachodza i rodza zdrowe dzieci wiec my damy tez rade;)

P.S. 2, co do prenatalnych do w Lodzi kosztuja 300-350pln chyba, ze na NFZ to sie nie placi. Mamaginekolog zaleca ja kazdej dziewczynie w ciazy, podobno na zachodzie to standard
 
Do góry