reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny! Ja już po wizycie! Wszystko jest dobrze. Mam ruchliwe dzieciątko, które mi nawet pomachało rączką!
Kolejna wizyta 30.09.
Teraz mamy się zastanowić czy chcemy prenatalne. Mam 26 lat i ginekolog mówi, że nie jestem w grupie ryzyka.

Zobacz załącznik 1020364
Jak już wszystko ładnie widać [emoji7] super, że z maleństwem wszystko w porządku [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny! Ja już po wizycie! Wszystko jest dobrze. Mam ruchliwe dzieciątko, które mi nawet pomachało rączką!
Kolejna wizyta 30.09.
Teraz mamy się zastanowić czy chcemy prenatalne. Mam 26 lat i ginekolog mówi, że nie jestem w grupie ryzyka.

Zobacz załącznik 1020364
Super że wszystko dobrze z dzieciątkiem, jak już pięknie widać [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Super :) ciekawe czy każdy lekarz nagrywa. Ja będę ma wizycie teraz sama bo narzeczony na wyjeździe i może da lekarz posłuchać w końcu serca to by nagrał dla tatuśka [emoji4][/QUOTE]

Mój nagrywa ale właśnie nie pamiętam czy tylko jeden raz czy więcej, kurde nie pamiętam. Ale pięknie widać jak serduszko bije, taki pulsujacy punkcik[emoji7]nie słychać bo nie włączył, może i dobrze bo podobno za wcześnie to nie wskazane. Pomimo że fasolka ma 1.56 cm to widać główkę, rączki nóżki ehhh piękny widok [emoji7][emoji7] i jak patrzę na filmik dzidzia jest po lewej stronie... Hmmm... Czyli dziewczynka?? :-)
 
Dziewczyny A jak to jest z dentysta w ciąży. Strasznie zaczął boleć mnie ząb [emoji17] a właściwie jego kawałek bo reszta to widać mi same dziąsło. Boli jak cholera. Niewiem jak dzis będę spać. Jutro zamierzam iść do dentysty na NFZ. Pewnie nadaje się do wyrwania, chociaż niewiem na 100 procent. Czy w ciąży można wogole wyrywać i coś robić z zębami? Jestem w tym zielona. Ale boli cholernie....
 
Dziewczyny A jak to jest z dentysta w ciąży. Strasznie zaczął boleć mnie ząb [emoji17] a właściwie jego kawałek bo reszta to widać mi same dziąsło. Boli jak cholera. Niewiem jak dzis będę spać. Jutro zamierzam iść do dentysty na NFZ. Pewnie nadaje się do wyrwania, chociaż niewiem na 100 procent. Czy w ciąży można wogole wyrywać i coś robić z zębami? Jestem w tym zielona. Ale boli cholernie....
Kategoryczny zakaz wyrywania zębów, plomby itp można robic
 
reklama
Dziewczyny każdej z Was gratuluję dzisiejszych wizyt i bardzo współczuję każdej ze stratą... Tule was mocno i trzymam mocno kciuki [emoji3590]
 
Do góry