reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja jeszcze ani razu nie wymiotowałam [emoji6] i w zasadzie od zeszłego tygodnia to nawet mnie nie mdli [emoji3590]
Ale to mam chyba w genach, moja mama też nie miała problemu z wymiotami i jakimiś silniejszymi objawami [emoji4]
Moja mama też nie miała żadnych objawów jak była ze mną w ciąży ( poza częstym odwiedzaniem toalety) miałam nadzieję, że geny u mnie też zadziałają i łagodnie przejdę ciążę. Niestety dostałam w pakiecie wszystkie książkowe objawy, no, poza wymiotami ( raz się zdarzyło), ale nudności mam na przykład rano, w południe, wieczorem, w nocy. Nie znasz dnia i godziny ;)
 
reklama
Ja się dziś przestraszyłam, myślałam czy na IP nie pojedziemy, bo przy podcieraniu śluz był delikatnie zabarwiony na różowo, podbrzusze mnie bolało i czekałam czy się zacznie większe krwawienie. Na szczęście okazało się, że brzuch bolał, bo coś mi zaszkodziło i miałam rozwolnienie chwilę później, a różowy śluz się więcej nie pojawił, więc uspokoiłam się, ale dopiero we wtorek po USG będę w 100% spokojna.
 
No i jest piesek - suczka [emoji846] Płakała za dawnymi właścicielami.Zobacz załącznik 1019577Zobacz załącznik 1019578
Jaka śliczna [emoji7] ale widzę, że jest też królik, więc zwierzyniec pełną parą [emoji4]
Moja mama też nie miała żadnych objawów jak była ze mną w ciąży ( poza częstym odwiedzaniem toalety) miałam nadzieję, że geny u mnie też zadziałają i łagodnie przejdę ciążę. Niestety dostałam w pakiecie wszystkie książkowe objawy, no, poza wymiotami ( raz się zdarzyło), ale nudności mam na przykład rano, w południe, wieczorem, w nocy. Nie znasz dnia i godziny ;)
Oj nie strasz [emoji16] ja dziś zupełnie bezobjawowo zaczynam 9 tydzień [emoji3590]
A Tobie życzę żeby mdłości szybko minęły [emoji8]
 
Jeszcze jest papużka falista w domu [emoji16][emoji16][emoji16]
Jaka śliczna [emoji7] ale widzę, że jest też królik, więc zwierzyniec pełną parą [emoji4]Oj nie strasz [emoji16] ja dziś zupełnie bezobjawowo zaczynam 9 tydzień [emoji3590]
A Tobie życzę żeby mdłości szybko minęły [emoji8]
IMG_20190708_163901.jpeg
 
O matko, podziwiam [emoji16] mi wystarczy pies [emoji3059] Postanowiłam sobie już dawno, że gryzonie i reszta to dopiero jak dzieci będą chcieć [emoji848]
Tak to jest jak człowiek dowiaduje się o niepłodności i prawdopodobnymi nieutrzymaniami przyszłych ciąż [emoji846] Dzięki zwierzętom nabrałam dystansu do tego wszystkiego a było krucho. Pogodziłam się ze wszystkim i postanowiłam sprawić sobie zwierzaka a tu nagle buuum, dwie kreski i ciąża rozwija się bezproblemowo [emoji3526]
 
reklama
Do góry