reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Tak to jest jak człowiek dowiaduje się o niepłodności i prawdopodobnymi nieutrzymaniami przyszłych ciąż [emoji846] Dzięki zwierzętom nabrałam dystansu do tego wszystkiego a było krucho. Pogodziłam się ze wszystkim i postanowiłam sprawić sobie zwierzaka a tu nagle buuum, dwie kreski i ciąża rozwija się bezproblemowo [emoji3526]
No i widzisz jak to jest, głowa odblokowana i z dzidziusiem się udało [emoji6]
Hej dziewczyny! To ja się oficjalnie przyłączę. Doczekaliśmy się maleństwa i serduszka. Z om 7+0 z usg 6+4. A jeszcze tydzień temu lekarz mnie skrobanką straszył.
Witaj! Na kiedy masz termin? [emoji6]
 
Dziewczyny właśnie chwycił mnie ból po lewej stronie jakby jajnika. Mialyscie coś takiego? Powinnam się martwic
Mnie też czasem złapie taki ból ale nie jakiś mocny tylko znosny i wczoraj miałam wizytę i lekarz nie zauważył czegoś niepokojącego.

A tak w ogóle to termin mi wychodzi na 23/24 kwietnia czyli na urodziny i śmierć mojej córeczki

Sądzicie że mogę zaszkodzić tym dziecku że tak mało jem i do tego mam niedowage. Trochę się martwię bo np dziś zjadłam tylko pączka i nie jestem nic w stanie w siebie zmieścić, do tego to przeziębienie mnie wzięło, także czuję się jak kupa
 
Czy został tu jeszcze ktoś kto nie miał w ciąży oprócz lekkich mdłości ochoty zwymiotować ? Mnie czasem mocno mdli ale nigdy się nie przytulam z kibelkiem
Ja w pierwszej ciąży też tylko okropne mdlosci Ale nie wymiotowalam.
Obecnie 6+3 I czasem lekkie mdlosci i zaparcia.
Odrzucilo mnie niedawno od kawy...A bardzo żałuję.. To był mój codzienny poranny rytuał w pracy.
 
Mnie też czasem złapie taki ból ale nie jakiś mocny tylko znosny i wczoraj miałam wizytę i lekarz nie zauważył czegoś niepokojącego.

A tak w ogóle to termin mi wychodzi na 23/24 kwietnia czyli na urodziny i śmierć mojej córeczki

Sądzicie że mogę zaszkodzić tym dziecku że tak mało jem i do tego mam niedowage. Trochę się martwię bo np dziś zjadłam tylko pączka i nie jestem nic w stanie w siebie zmieścić, do tego to przeziębienie mnie wzięło, także czuję się jak kupa
Bardzo mi przykro [emoji3525] Ja dowiedziałam się o ciąży w miesiącu kiedy miało urodzić się moje pierwsze dziecko - poronione w styczniu. To jakiś cud.
 
reklama
Do góry