reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja tak samo mam sporo rzeczy po córce ale oglądam na yt filmiki dziewczyn które mówią co im się najbardziej przydało.I pewnie jeszcze coś zakupię [emoji3526] na pewno jakiś fajny bujaczek.
Ja nic nie oglądam. Większość mam po córce łącznie z wózkiem, wanienka itp. Liczę jednak że będę musiała zmienić garderobę A dokładniej kolor ubranek z różu na niebieski. No ale zobaczymy ważne żeby było zdrowe ;)
 
Ja też mam sporo rzeczy po synku ale myślę o kołysce łóżeczku na kółkach o kolonie z tuli i takim spiworku od nich też i już dzisiaj przeglądałam pościele ehh
 
Skad ja to znam. Dopiero sie dowiedziałam, że w becikowym są limity. Myślałam, że wszyscy dostają, a tu niemiła niespodzianka [emoji2368]
Te progi do becikowego to żart, my też się nie łapiemy. Dobrze, że na 500+ znieśli progi, a przecież wiele osób uważało, że powinni wprowadzić górny próg i nie dawać tym co dobrze zarabiają. :D
 
Te progi do becikowego to żart, my też się nie łapiemy. Dobrze, że na 500+ znieśli progi, a przecież wiele osób uważało, że powinni wprowadzić górny próg i nie dawać tym co dobrze zarabiają. :D
Co jest największą głupotą, bo ci co najwięcej zarabiają, zwykle płacą największe podatki właśnie m.in. na 500+
 
reklama
Szczerze to licze na 4, bo wtedy mam urodziny. Tak czy inaczej bede miala najpiekniejszy prezent jaki mozna sobie wymarzyc :) Nie wiem jak maz wytrzyma z 2 baranami w domu [emoji16]
Jakbym czytała o sobie [emoji16] będą 2 barany w domu [emoji3590]
Skad ja to znam. Dopiero sie dowiedziałam, że w becikowym są limity. Myślałam, że wszyscy dostają, a tu niemiła niespodzianka [emoji2368]
To jest trochę słabe. Ale no co zrobić... Takie przepisy. A kiedyś też myślałam, że to każdy dostaje [emoji16]
 
Do góry