reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Mi przeszły objawy z wejściem w 7tydzien, zostały tylko piersi i kłucia :-) Ciesze się bo nie lubiałam tego ciągłego helikoptera [emoji85] dzisiaj jadę na badania z krwi itd. A wizyta 13 w piątek [emoji85] A wy kiedy wizytujecie?


Wiecie może który doppler najszybciej wyczuje serduszko ?
U mnie wizyta dzień wcześniej -12.09 rano mam nadzieję zobaczyć już serduszko [emoji3590]
 
reklama
Hej :)


Ciesze się, ze jesteś wśród Nas! I tez mam nadzieje, ze zostaniemy wszystkie tutaj do magicznego następnego roku! Kiedy następna wizyta? I na kiedy termin przypadł ?

Dziekuje [emoji8] Termin mam na 3 kwietnia, a nastepna wizyta 16.09, badania prenatalne.Nie moge sie doczekac! Najchetniej chodzilabym co tydzien ;) ale wiadomo ze trzeba zachowac rozsadek. Przed tym czeka nas dluuugi lot do Polski z przesiadka. W sumie 12 h ‍♀️
 
Dziekuje [emoji8] Termin mam na 3 kwietnia, a nastepna wizyta 16.09, badania prenatalne.Nie moge sie doczekac! Najchetniej chodzilabym co tydzien ;) ale wiadomo ze trzeba zachowac rozsadek. Przed tym czeka nas dluuugi lot do Polski z przesiadka. W sumie 12 h ‍♀
Oo to już nie długo i bedziesz mogla odetchnac z ulga ;) ja pewnie prenatalne bede miec w pierwszym lub drugim tygodniu pazdzierniak
 
Ogólnie ostatnio mówiłam Wam jak to przed ciążą oglądałam wszystko dla dziecka, nawet zdarzyło mi się kupić parę rzeczy, a w ciąży nic, a nic. Nawet nie moglam patrzeć na to wszystko. A dziś jakoś tak się dobrze czuję, że oglądałam filmiki i upatrzyłam sobie już pierwszy poważny zakup- baby hug od chicco, no genialne to jest [emoji7] któraś z Was też już zaczęła przeglądać rzeczy dla dziecka? [emoji4] Czy tylko ja tak świruje dziś? [emoji16]
 
Ogólnie ostatnio mówiłam Wam jak to przed ciążą oglądałam wszystko dla dziecka, nawet zdarzyło mi się kupić parę rzeczy, a w ciąży nic, a nic. Nawet nie moglam patrzeć na to wszystko. A dziś jakoś tak się dobrze czuję, że oglądałam filmiki i upatrzyłam sobie już pierwszy poważny zakup- baby hug od chicco, no genialne to jest [emoji7] któraś z Was też już zaczęła przeglądać rzeczy dla dziecka? [emoji4] Czy tylko ja tak świruje dziś? [emoji16]
Ja nic nie oglądam. Większość mam po córce łącznie z wózkiem, wanienka itp. Liczę jednak że będę musiała zmienić garderobę A dokładniej kolor ubranek z różu na niebieski. No ale zobaczymy ważne żeby było zdrowe ;)
 
Ja już jestem po endokrynologu [emoji846] Lekarka była zadowolona z efektów jej leczenia i pogratulowała ciąży. Następna wizyta za 7 tygodni i dostałam tą samą dawkę letroxu czyli 50. Teraz siedzę u ginekologa vw poczekalni bo się nie wyrobiłam. Jest mnóstwo kobiet a ja jestem ostatnia... [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Ogólnie ostatnio mówiłam Wam jak to przed ciążą oglądałam wszystko dla dziecka, nawet zdarzyło mi się kupić parę rzeczy, a w ciąży nic, a nic. Nawet nie moglam patrzeć na to wszystko. A dziś jakoś tak się dobrze czuję, że oglądałam filmiki i upatrzyłam sobie już pierwszy poważny zakup- baby hug od chicco, no genialne to jest [emoji7] któraś z Was też już zaczęła przeglądać rzeczy dla dziecka? [emoji4] Czy tylko ja tak świruje dziś? [emoji16]

Wow! Zobaczylam sobie ten baby hug i tez sie zakochalam[emoji7] Ja poki co przegladam strony z posciela dla maluchow.
 
Do góry