reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja już jestem po endokrynologu [emoji846] Lekarka była zadowolona z efektów jej leczenia i pogratulowała ciąży. Następna wizyta za 7 tygodni i dostałam tą samą dawkę letroxu czyli 50. Teraz siedzę u ginekologa vw poczekalni bo się nie wyrobiłam. Jest mnóstwo kobiet a ja jestem ostatnia... [emoji24][emoji24][emoji24]
Będę trzymać kciuki za wizytę ;D Ja też miałam się zgłosić do endokrynologa jak będę w ciąży ale miałam dobry wynik A przyjmuje tylko raz w tyg przez 2 godz 40km ode mnie. Dzis powtórzyła tsh ale wyników jak nie ma tak nie było;(
 
reklama
Hej dziewczyny . Byłam przeszło tydzień temu u lekarza mówił że to 5tc widział tylko Pecherzyk, dziś byłam u lekarza mówił że to 4 tydzień ciąży był widoczny Pecherzyk Icialko żółte. Moja beta wynosi ponad 30 tyś wychodzi 6 tydzień. I bądź tu mądry. Co myślicie kiedy zobaczę upragnione serduszko. Według om powinien być już 8 tydzień ostatnia 7 lipca kompletnie nie wiem co się dzieje
Kurczę, od 7 lipca to już byś była w 9 tygodniu, aż 5 tygodni różnicy to chyba jednak bardzo dużo. I jeśli to prawda to będziesz rodzić już w maju, piękny miesiąc. :)
 
Ja po wizycie prywatnej, zlecił mi te same badania +USG prenatalne 14.10 i kazał brać jod, witaminę D3 i magnez oprócz kwasu foliowego.
Na NFZ na zwykłe USG jestem zapisana za tydzień, według OM to będzie już 9+2 , ale według poprzedniego USG 7+5, myślę, że wtedy już wyluzuję jak zobaczę, że bobas prawidłowo rośnie.
I jeszcze do prenatalnych planuję prowadzić ciąże i na NFZ i prywatnie (umówię się na USG tydzień wcześniej albo tydzień później niż mam prywatny termin), a potem już odpuszczę NFZ.
 
Ja już jestem po endokrynologu [emoji846] Lekarka była zadowolona z efektów jej leczenia i pogratulowała ciąży. Następna wizyta za 7 tygodni i dostałam tą samą dawkę letroxu czyli 50. Teraz siedzę u ginekologa vw poczekalni bo się nie wyrobiłam. Jest mnóstwo kobiet a ja jestem ostatnia... [emoji24][emoji24][emoji24]
Ojej to trochę sobie poczekasz, ale warto [emoji4] zobaczysz maluszka swojego [emoji7] czekam z niecierpliwością na wiadomości z wizyty [emoji110]
Wow! Zobaczylam sobie ten baby hug i tez sie zakochalam[emoji7] Ja poki co przegladam strony z posciela dla maluchow.
No to jest hit! Do tego można dokupić tackę, więc krzesełka kupować nie trzeba [emoji4] podejrzewam, że to będzie najlepsza rzecz jaką kupię [emoji16]
Ja po wizycie prywatnej, zlecił mi te same badania +USG prenatalne 14.10.
Na NFZ na zwykłe USG jestem zapisana za tydzień, według OM to będzie już 9+2 , ale według poprzedniego USG 7+5, myślę, że wtedy już wyluzuję jak zobaczę, że bobas prawidłowo rośnie.
I jeszcze do prenatalnych planuję prowadzić ciąże i na NFZ i prywatnie (umówię się na USG tydzień wcześniej albo tydzień później niż mam prywatny termin), a potem już odpuszczę NFZ.
Też chyba tak zrobię, że po prenatalnych tylko prywatnie. Czyli w takim razie kartę ciąży zakłada ten prywatnie tak? Czy można mieć u każdego założoną? [emoji6]
 
Ogólnie ostatnio mówiłam Wam jak to przed ciążą oglądałam wszystko dla dziecka, nawet zdarzyło mi się kupić parę rzeczy, a w ciąży nic, a nic. Nawet nie moglam patrzeć na to wszystko. A dziś jakoś tak się dobrze czuję, że oglądałam filmiki i upatrzyłam sobie już pierwszy poważny zakup- baby hug od chicco, no genialne to jest [emoji7] któraś z Was też już zaczęła przeglądać rzeczy dla dziecka? [emoji4] Czy tylko ja tak świruje dziś? [emoji16]
Dokładnie tą samą, jedną jedyną rzecz mam upatrzoną! Wydaje się być super, żeby móc mieć dziecko zawsze na oku, a jednocześnie wykonywać obowiązki domowe :) Zniechęca mnie jednak masa negatywnych opinii, co do jakości wykonania. To nie są małe pieniądze i liczyłabym na bardzo dobry produkt.
 
Dokładnie tą samą, jedną jedyną rzecz mam upatrzoną! Wydaje się być super, żeby móc mieć dziecko zawsze na oku, a jednocześnie wykonywać obowiązki domowe :) Zniechęca mnie jednak masa negatywnych opinii, co do jakości wykonania. To nie są małe pieniądze i liczyłabym na bardzo dobry produkt.
Opinii to jeszcze nie czytałam. Zatem trzeba będzie sprawdzić na żywo jak to wygląda. Ale za taką kasę spodziewałabym się super jakości [emoji848]
 
Też chyba tak zrobię, że po prenatalnych tylko prywatnie. Czyli w takim razie kartę ciąży zakłada ten prywatnie tak? Czy można mieć u każdego założoną? [emoji6]
Można u każdego :) Tylko jeśli potrzebujesz do becikowego, to ta którą będziesz prowadzić do końca musi być założona przed 10 tygodniem ciąży.
 
Dziewczyny czy tylko ja na usg z 6+5 mam zarodek z serduszkiem i jeszcze pęcherzyk? To normalne? Bo jak widzę Wasze usg to nie macie już pecherzyka
Wg usg to miałam 6+1 i bilo już serduszko.
A w ogóle to zauwazylam teraz, że na jednym zdjęciu mam 6+0 A drugim 6+1... czemu tak? Zależne to od wielkości zarodka?
 
reklama
Wg usg to miałam 6+1 i bilo już serduszko.
A w ogóle to zauwazylam teraz, że na jednym zdjęciu mam 6+0 A drugim 6+1... czemu tak? Zależne to od wielkości zarodka?
Tak wszystko zależy od wymiarów. Ja na jednym usg miałam ciążę młodsza o 4 dni a 4 dni później tylko o jeden dzień. I teraz czekam na wizytę która będzie w 8+6
 
Do góry