reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Hej dziewczyny . Byłam przeszło tydzień temu u lekarza mówił że to 5tc widział tylko Pecherzyk, dziś byłam u lekarza mówił że to 4 tydzień ciąży był widoczny Pecherzyk Icialko żółte. Moja beta wynosi ponad 30 tyś wychodzi 6 tydzień. I bądź tu mądry. Co myślicie kiedy zobaczę upragnione serduszko. Według om powinien być już 8 tydzień ostatnia 7 lipca kompletnie nie wiem co się dzieje
Mialas ostatnia miesiaczke dokladnie tak samo jak ja - ja tez 7.07. Moze mialas dluzsze cykle? Moje sa dosyc nieregularne od 23 do 30dni. 2 ostatnie byly wlasnie takie krociotkie 23dniowe, dziecko ma dzis 2cm.
 
reklama
Jak kochana bez pęcherzyka? Chyba każda ma pęcherzyk na usg, pokaz zdjęcie bo chyba nie rozumiem [emoji85]
Chodzi mi o to że koło zarodka mam pęcherzyk :) Albo wy też macie tylko mi mózg go nie koduje hehe
 

Załączniki

  • 20190829_101924.jpg
    20190829_101924.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 71
Hej Dziewczyny,

Czytam Was od jakiegos czasu, ale nie mialam odwagi dolaczyc. Jestem po dwoch poronieniach. Pierwsza ciaza biochemiczna w marcu 2018, a druga poronienie zatrzymane w kwietnia, w 7 tygodniu brak bicia serduszka i lyzeczkowanie. Mam nadzieje, ze nasz limit nieszczesc sie wyczerpal i w kwietniu przywitamy na swiecie nasse dzieciatko. Czego Wam tez z calego serducha zycze.
O ciazy dowiedzielismy sie z mezem przypadkiem kiedy bylismy na urlopie i myslalam ze zlamalam noge w wypadku na hulajnodze. Przed przeswietleniem zapytali o to czy istnieje mozliwosc, ze jestem w ciazy. Na co odparlam ze nie wiem ( nie staralismy sie w tym czasie, ale...) Nasikalam na test... I SZOK. Wielka radosc przeplatana z lekiem.
Tydzien temu bylismy na USG wg OM 9t 0 d wg. Usg 8t 6 d. Bicie serduszka 170( najpiekniejszy dzwiek na swiecie)
Jedynym zmartwieniem jest niewielki krwiak. P. Doktor kazala sie nie martwic, moj maz tez jest lekarzem i tez kazal mi wyluzowac , ale ja Jak ten uparty osiol przeczesuje internet wzdluz i wszerz... i szukam dziury w calym. Musze sie ogarnac;)
 
Sprawdziłam i mam takie same badania jak ty.Najgorsza jest glukoza na czczo[emoji37]
Z tego co ja się orientuję badanie glukozy na początku ciąży to normalne badanie przy okazji pobierania krwi, test z obciążeniem gdy trzeba pić roztwór wykonuje się między 24 a 28 tygodniem ciąży.

Ja też już po wizycie, wszystko w porządku, kolejna wizyta za trzy tygodnie. W międzyczasie mam wykonać pozostałe badania.
 
Zobacz załącznik 1017956Zobacz załącznik 1017957

Dziewczyny czy ten progesteron nie jest za niski? Mam 7tydzien2dzien. Biore luteinę 2 razy dziennie.

I co z toksoplazmoza.

Zarowno pani ginekolog Jak I moj maz lekarz mowia, ze cokolwiek jest w normie jest w NORMIE, wiec nie powinnas sie martwic. Progesteron w ogole ma inne wartosci w ciagu dnia i moze trafilas na nizszy rzut. Skonsultuj to z lekarzem na pewno Cie uspokoi.
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Czytam Was od jakiegos czasu, ale nie mialam odwagi dolaczyc. Jestem po dwoch poronieniach. Pierwsza ciaza biochemiczna w marcu 2018, a druga poronienie zatrzymane w kwietnia, w 7 tygodniu brak bicia serduszka i lyzeczkowanie. Mam nadzieje, ze nasz limit nieszczesc sie wyczerpal i w kwietniu przywitamy na swiecie nasse dzieciatko. Czego Wam tez z calego serducha zycze.
O ciazy dowiedzielismy sie z mezem przypadkiem kiedy bylismy na urlopie i myslalam ze zlamalam noge w wypadku na hulajnodze. Przed przeswietleniem zapytali o to czy istnieje mozliwosc, ze jestem w ciazy. Na co odparlam ze nie wiem ( nie staralismy sie w tym czasie, ale...) Nasikalam na test... I SZOK. Wielka radosc przeplatana z lekiem.
Tydzien temu bylismy na USG wg OM 9t 0 d wg. Usg 8t 6 d. Bicie serduszka 170( najpiekniejszy dzwiek na swiecie)
Jedynym zmartwieniem jest niewielki krwiak. P. Doktor kazala sie nie martwic, moj maz tez jest lekarzem i tez kazal mi wyluzowac , ale ja Jak ten uparty osiol przeczesuje internet wzdluz i wszerz... i szukam dziury w calym. Musze sie ogarnac;)

Hej :)


Ciesze się, ze jesteś wśród Nas! I tez mam nadzieje, ze zostaniemy wszystkie tutaj do magicznego następnego roku! Kiedy następna wizyta? I na kiedy termin przypadł ?
 
Do góry