reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja w 6tyg miałam 17 progesteron i lekarz powiedzial ze jest dobry. A mimo tego plamilam. Dostalam duphaston. I dzis powtorzylam czekam na wyniki. Ale wydaje mi sje ze jak lekarz nic Ci wczesniej nie mowil i nie masz plamien to nie masz się czego obawiac

Tez plamilam 2 tygodnie temu bo spadł do 13, dostałam luteine przestałam plamić ale spodziewałam się ze będzie wyższy wynik w tym tygodniu ciąży. No nic zostaje mi czekać do wizyty.
 
reklama
Znowu nie zbadał mnie na fotelu, dał tylko skierowanie na mocz, krew i powtórkę USG, tak jak się spodziewałam. Wizyta trwała 3 minuty. Jedynym plusem NFZ'u jest to, że przychodnie mam 5 minut spacerem od domu. ;V
No i świetnie, ja potrzebuję na NFZ tylko badania ;) może być nawet bez usg ;)
 
Hej dziewczyny . Byłam przeszło tydzień temu u lekarza mówił że to 5tc widział tylko Pecherzyk, dziś byłam u lekarza mówił że to 4 tydzień ciąży był widoczny Pecherzyk Icialko żółte. Moja beta wynosi ponad 30 tyś wychodzi 6 tydzień. I bądź tu mądry. Co myślicie kiedy zobaczę upragnione serduszko. Według om powinien być już 8 tydzień ostatnia 7 lipca kompletnie nie wiem co się dzieje
 
Dziewczyny czy tylko ja na usg z 6+5 mam zarodek z serduszkiem i jeszcze pęcherzyk? To normalne? Bo jak widzę Wasze usg to nie macie już pecherzyka
 
Hej dziewczyny . Byłam przeszło tydzień temu u lekarza mówił że to 5tc widział tylko Pecherzyk, dziś byłam u lekarza mówił że to 4 tydzień ciąży był widoczny Pecherzyk Icialko żółte. Moja beta wynosi ponad 30 tyś wychodzi 6 tydzień. I bądź tu mądry. Co myślicie kiedy zobaczę upragnione serduszko. Według om powinien być już 8 tydzień ostatnia 7 lipca kompletnie nie wiem co się dzieje
U mnie w 5 tyg i 3 dniu nie było ciałka żółtego. A za 4 dni było już serduszko i beta 21 tys
 
Dziewczyny czy tylko ja na usg z 6+5 mam zarodek z serduszkiem i jeszcze pęcherzyk? To normalne? Bo jak widzę Wasze usg to nie macie już pecherzyka

No raczej, ze normalnie dlaczego by nie? :-) Ja miałam w piątek 6tyd+4 i pęcherzyk z zarodkiem 7mm plus serduszko :-)
 
reklama
Hej dziewczyny ja już po wizycie( na NFZ).Wszystko dobrze, widziałam serduszko[emoji3531][emoji3526] wizyta trwała może z 5 minut,lekarz zrobił mi usg i potwierdził ciążę.Kazał kupić jakieś witaminy ale nawet nie podał konkretnej nazwy, powiedział żebym sobie sama wybrała bo wszystkie mają podobne składy.Polożna mnie zważyla, zmierzyła ciśnienie i założyła kartę ciąży.Dostalam skierowanie na badania w sumie 13 w tym glukozę [emoji30] termin porodu na 20 kwietnia.Nastepna wizyta dopiero za miesiąc [emoji3064] a myślałam że za 2 lub 3 tygodnie.Najwazniejsze ze wszystko jest ok [emoji846]
Świetnie, zobaczę jak u mnie będzie na wizycie NFZ. Będę prawie w 8tyg.
 
Do góry