reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

@UrszulkaB normalnie jadam mięso.. tylko od jakiś dwóch tygodni kompletnie mi nie idzie. Mało tego.. nawet jak czuję zapach wędlin, kabanosów.. grillowanego kurczaka, to wszystko podchodzi mi do gardła.
 
reklama
Oczywiście, że jest inna, bo teraz wszystko będzie dobrze [emoji8] to od kiedy ostatecznie na swoim? Mam tak samo... Niby wiem, że jest wszystko okej, staram się nie dopuszczać do siebie złych myśli, ale jakoś nie mogę patrzeć na dziecięce ciuszki, czy akcesoria. A przed ciążą non stop przeglądałam i nie raz zdarzyło mi się coś kupić [emoji849] myślę, że po prenatalnych każda z nas odżyje i w spokoju będzie mogła myśleć o przyszłości [emoji6]
Oby, w ogóle w tej ciąży nie boli mnie brzuch, poza sytuacjami gdzie się przesile albo zdenerwuje (zazwyczaj w pracy....) i to mnie dziwi. Ale poprzednio czułam ogromne bóle, jkaby mnie ktoś przypalal od wewnątrz więc staram się uspokoić że to nic złego. :)

Ostatecznie od dzisiaj. Wczoraj pierwsza noc u siebie, dzisiaj pozwozilismy resztę rzeczy i jedziemy zaraz rozliczyć się z poprzedniego mieszkania :)
Dziewczyny, mnie od piątku boli głowa, okropnie, wczoraj może 2h dobrze się czułam... Nie mogę wziąć żadnych tabletek i się męczę. Zwariuję.
Kochana, a jakieś chłodne okłady na głowę jeszcze mi na myśl przyszły...?? A jak nie to podejdź od lekarza, niech Ci podpowie co działac w takiej sytuacji..
Witam Was! Ja dzisiaj przy pierwszym siku zauważyłam jedną jasnobrązową plamkę. Zero bólu, zero dodatkowych objawów. Najpierw chciałam jechać na IP, ale potem z mężem doszliśmy do wniosku, że lepiej przeleżeć do piątku i pójść na umówioną wizytę. U nas mamy w mieście taki szpital, że spodziewam się, że dostałabym luteinę, którą i tak biorę, żadnego usg, a jeszcze gin z oddziału by na mnie naskoczył czemu mu d.. zawracam w niedzielę taką wczesną ciążą. Tak jak wcześniej panikowałam, tak o dziwo teraz jestem spokojna.
Jeśli nic się gorszego nie będzie działo to dużo odpoczywaj i będzie ok :)
Ja też tak raz miałam, jak na wizycie ginekologowi powiedziałam o tym to nawet nic mi nie zalecił bo w badaniu ginekologicznym i na usg wg niego wszystko w porządku. Nawet mimo wcześniejszego poronienia.
A ja zaczęłam L4 od piątku także fajne uczucie w niedziele wiedząc, ze poniedziałek wolny [emoji23][emoji85] i brzuszek z dnia na dzień się zaokrągla :)
Zazdroszczę szalenie :d Kochana który to tc?? 8, 9? :)
Dziewczyny zaczynam panikowac i niestety obawiam się, że słusznie dzisiaj rano obudziłam się z nadzwyczajnie super samopoczuciem, brak mdłości i skutki w ogóle nie bolą. Niestety mam bardzo złe przeczucia, zaczął się 8tc, a jestem już po jednym poronieniu zatrzymanym. Wizyta dopiero 16go a ja nie mogę powstrzymać płaczu, bo czuję że coś jest nie tak
Nic nie panikuj :* jeśli masz być spokojniejsza ot umów się na wcześniejszą wizytę do lekarza, niech sprawdzi co i jak... Nie możesz się tak denerwować... :*
Albo jedz na IP i kombinuj, że boli Cię brzuch i niech sprawdza co i jak :*
 
A ja zaczęłam L4 od piątku także fajne uczucie w niedziele wiedząc, ze poniedziałek wolny [emoji23][emoji85] i brzuszek z dnia na dzień się zaokrągla :)
Witaj w klubie ja zaczęłam L4 od soboty ale w czwartek i piątek już miałam opiekę i dzien wolnego od pracy :) fajnie mieć z głowy chociaz chodzenie do pracy ja się na wolnym nudzić nie będę na pewno - mamy budowę domu i synka żywiołowego 4 latka więc inna bajka :)
 
@nnat. Kładłam mrozonki zawinięte w scierke na czoło i kark... Niewiele pomagało... Dzisiaj najbardziej lampa, a później czytam, że w ciąży lepiej nie używać...
 
Ja to mam dopiero teraz stracha ... Odstawiłam wczoraj duphaston już całkowicie tak jak radził ginekolog... Nie mam plamien ani boli brzucha czasami jedynie mnie mdli i sutki nadal bolą ale dla świętego spokoju jutro sobie zrobię progesteron z krwi ... Po duphastonie już nie powinno być śladu w tych wynikach chyba ? Ja też wolę możliwie jak najmniej leków przyjmować w ciąży ale obawa jest
 
Ja tylko marzę o tej chwili, kiedy zrobi się chłodniej... Wg prognoz w naszym miasteczku ok. 19 ma być już 23 stopnie.

Najbardziej się obawiam, że pani doktor zabroni mi chodzić na grzyby, a ja jestem nawiedzoną grzybiarą. No, może nie chodzę po lesie cały dzień, ale tak dwie, trzy godzinki lubię. A skoro było plamienie to pewnie uzna za zagrożoną i nawet seksu mi zabroni. Nie wiem jak Wy, ale mi libido tak skoczyło w zeszłym tygodniu, że masakra. No i brakuje mi bliskości z moim ukochanym...
 
@nnat. Kładłam mrozonki zawinięte w scierke na czoło i kark... Niewiele pomagało... Dzisiaj najbardziej lampa, a później czytam, że w ciąży lepiej nie używać...
Och, to nie mam pojęcia jak Ci pomóc :(
Tule mocno [emoji3590]
Ja to mam dopiero teraz stracha ... Odstawiłam wczoraj duphaston już całkowicie tak jak radził ginekolog... Nie mam plamien ani boli brzucha czasami jedynie mnie mdli i sutki nadal bolą ale dla świętego spokoju jutro sobie zrobię progesteron z krwi ... Po duphastonie już nie powinno być śladu w tych wynikach chyba ? Ja też wolę możliwie jak najmniej leków przyjmować w ciąży ale obawa jest
Nie martw się, pewnie miał powód żeby odstawić :)
Rob progesteron z krwi śmiało, z tego co czytałam, to duphaston to chyba sztucznie otrzymywany progesteron, który we krwi nie będzie wykryty. Mam nadzieję że nic nie pokrecilam :D

Jakie są u was wskazania do duphastonu albo luteiny??
 
Oby, w ogóle w tej ciąży nie boli mnie brzuch, poza sytuacjami gdzie się przesile albo zdenerwuje (zazwyczaj w pracy....) i to mnie dziwi. Ale poprzednio czułam ogromne bóle, jkaby mnie ktoś przypalal od wewnątrz więc staram się uspokoić że to nic złego. :)

Ostatecznie od dzisiaj. Wczoraj pierwsza noc u siebie, dzisiaj pozwozilismy resztę rzeczy i jedziemy zaraz rozliczyć się z poprzedniego mieszkania :) Kochana, a jakieś chłodne okłady na głowę jeszcze mi na myśl przyszły...?? A jak nie to podejdź od lekarza, niech Ci podpowie co działac w takiej sytuacji.. Jeśli nic się gorszego nie będzie działo to dużo odpoczywaj i będzie ok :)
Ja też tak raz miałam, jak na wizycie ginekologowi powiedziałam o tym to nawet nic mi nie zalecił bo w badaniu ginekologicznym i na usg wg niego wszystko w porządku. Nawet mimo wcześniejszego poronienia. Zazdroszczę szalenie :d Kochana który to tc?? 8, 9? :) Nic nie panikuj :* jeśli masz być spokojniejsza ot umów się na wcześniejszą wizytę do lekarza, niech sprawdzi co i jak... Nie możesz się tak denerwować... :*
Albo jedz na IP i kombinuj, że boli Cię brzuch i niech sprawdza co i jak :*
Ciągły bol brzucha bywa niepokojacy. Mnie jakoś też nie boli szczególnie. Chwilami zakluje w pachwinach.
Ale tak samo jak u Ciebie w poprzedniej nieudanej bolał mnie brzuch non stop.
 
Och, to nie mam pojęcia jak Ci pomóc :(
Tule mocno [emoji3590] Nie martw się, pewnie miał powód żeby odstawić :)
Rob progesteron z krwi śmiało, z tego co czytałam, to duphaston to chyba sztucznie otrzymywany progesteron, który we krwi nie będzie wykryty. Mam nadzieję że nic nie pokrecilam :D

Jakie są u was wskazania do duphastonu albo luteiny??
Ja biorę duphaston przy plamieniach. I Pomału odstawiam
 
reklama
Och, to nie mam pojęcia jak Ci pomóc :(
Tule mocno [emoji3590] Nie martw się, pewnie miał powód żeby odstawić :)
Rob progesteron z krwi śmiało, z tego co czytałam, to duphaston to chyba sztucznie otrzymywany progesteron, który we krwi nie będzie wykryty. Mam nadzieję że nic nie pokrecilam :D

Jakie są u was wskazania do duphastonu albo luteiny??
:*
 
Do góry