reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, dziś w rossmannie 2+2 na ciało, włosy i paznokcie. Można dorwać Palmer'sy przeciw rozstepom w dobrej cenie :)
Mąż by mnie z domu wyrzucił jakbym znowu kupiła jakieś smarowidło. :D Mam 4 napoczęte balsamy do ciała, 3 kremy do rąk i 6 kremów do twarzy. Obiecałam sobie, że nic nie kupuję dopóki tych zapasów nie zużyję. :D
 
Wypłata 2 [emoji23]
Hej dziewczyny, ja dziś na 11:15 wizyta i USG. Doszla mi jakaś infekcja intymna, stawiam na drożdżycę, najchętniej drapalabym się drucianą szczotką. No ale podobno na spokojnie może mi coś w ciąży na to wypisac, także luz.

Z mdłościami bajka po prostu, psiapsiola byla u mnie na kilka dni, miałam ją odwieźć na pociąg ale musiałam poprosić inna psiapsiole, bo samochodem jestem w stanie jechac tylko jakies max 15min z tego co widzę (i zaraz po haftowanie na parkingu). W tamtą stronę jeszcze jak cię mogę, spowrotem haftalam do worka na śmieci. Co do jedzenia to zależy od dnia, bywają lepsze i gorsze, ale coraz więcej tych gorszych gdy do wieczora jem chleb z masłem, a wieczorem bierze mnie na zachcianki. Z ostatnich zachcianek to pizza, była pyszna ale później przez kolejna godzinę nie mogłam odejść dalej niz kilka metrów od zlewu ;) nie zdazylam nawet do lazienki żeby z muszlą pogadac, co probowalam odejść od zlewu w kuchni to kontynuacja... eh, stan błogosławiony ;)
Trzymam kciuki dawaj znać po wizycie [emoji3590]
A z tymi wymiotami to uważaj, pij dużo żebyś się nie odwodnila. Powiedz może też o tym lekarzowi..
 
Mnie tez bolało tylko od strony jednego jajnika. To normalne. Wszystko sie rozciąga i zmienia. Nie ma się czym martwić, chyba że bardzo zacznie Cię boleć. Połóż się ,odpocznij i bedzie ok [emoji4]
I tylko ten jajnik czułaś bez żadnych boków brzucha? Popadam w paranoję [emoji57]
 
Wypłata 2 [emoji23] Trzymam kciuki dawaj znać po wizycie [emoji3590]
A z tymi wymiotami to uważaj, pij dużo żebyś się nie odwodnila. Powiedz może też o tym lekarzowi..
Póki co to jednak w większości mdłości bez wymiotów, głównie fałszywe alarmy plus kilka spektakularnych haftów, jeszcze daleko do odwodnienia ale piję, piję :) lekarzowi oczywiście powiem, ale nie sądzę żeby to było coś więcej niż po prostu uroki ciąży ;)

Mąż patrzy na mnie z lekkim przerażeniem i co chwilę pyta, czy to aby na pewno normalne - ale to dlatego, że w ciąży z córką czułam się o niebo lepiej, wymiotowałam może kilka razy przez całą ciążę - ale wiadomo, że każda ciąża jest inna, także o to akurat jestem spokojna ;)

Mam lekkiego stresa w związku z dzisiejszą wizytą. Szczerze mówiąc ta ciąża jest dla mnie, mimo starań, niespodzianką - po poronieniu i kilku biochemicznych zaczęłam już się godzić z myślą, ze drugiego dziecka nie będzie - a tu raptem dwie grube krechy i swietne wyniki bety (w poprzednich ciążach były mierne, można się było spodziewać). Trochę jeszcze po prostu nie dowierzam, że tym razem jest wszystko na dobrej drodze.
 
Ostatnia edycja:
Póki co to jednak w większości mdłości bez wymiotów, głównie fałszywe alarmy plus kilka spektakularnych haftów, jeszcze daleko do odwodnienia ale piję, piję :) lekarzowi oczywiście powiem, ale nie sądzę żeby to było coś więcej niż po prostu uroki ciąży ;)
Hahaha okej, zrozumiano [emoji16]
 
reklama
Do góry