reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja postawię przed faktem, bo u mnie różne dziwne rzeczy się ostatnio dzieją, więc wolę się najpierw zabezpieczyć, a dopiero jak będę mieć zwolnienie powiedzieć [emoji6] kwestia jakiego masz pracodawcę i iak się zaopatruje na kobiety w ciąży [emoji6]
W sumie to nie wiem ja pracuję krótko od stycznia mam umowe ale na czas nieokreślony i niewiem jak to powiedzieć i wogole kiedy... I jaka będzie reakcja....
 
reklama
Dokładnie o tym pisalysmy 2-3 strony temu :)

Witaj :) ,zdążyłaś już powiadomić pracodawcę czy ma razie po prostu bierzesz zwolnienie wczesne? Lekarz zalecił wcześniej zwolnienie czy sama chcesz?
Jeszcze w pracy nikt oprócz mojej koleżanki nie wie, kierowniczka dowie się jutro jak wrócę od lekarza jutro mam pierwszą wizytę, ale sama poproszę o zwolnienie, nie będzie z tym problemu napewno
 
Dokładnie o tym pisalysmy 2-3 strony temu :)

Witaj :) ,zdążyłaś już powiadomić pracodawcę czy ma razie po prostu bierzesz zwolnienie wczesne? Lekarz zalecił wcześniej zwolnienie czy sama chcesz?
Tak pisalysmy, ale co chwila dochodzą nowe mamuśki i jak widać również poruszają tematy l4 pracy itd więc pytam jak to u nich jest... ;)
 
W sumie to nie wiem ja pracuję krótko od stycznia mam umowe ale na czas nieokreślony i niewiem jak to powiedzieć i wogole kiedy... I jaka będzie reakcja....
A chcesz iść na zwolnienie od razu, czy chcesz jeszcze pracować? Masz pracę która nie jest nieodpowiednia dla kobiety w ciąży?
A jest tutaj jakas mamusia z Wielkopolski?
Ja jestem z Poznania [emoji6] a Ty?
 
A chcesz iść na zwolnienie od razu, czy chcesz jeszcze pracować? Masz pracę która nie jest nieodpowiednia dla kobiety w ciąży? Ja jestem z Poznania [emoji6] a Ty?
Tak sobie myślałam że pójdę na zwolnienie od drugiej wizyty. Jutro mam pierwszą wizytę. Jestem w 8 tyg.. Ja pracuję na pół etatu 2/3 razy w tyg ale po 10h na dzien. Jestem sama, wszystko robię sama. Kilka razy trzeba dźwigać po 15-20kg. Głównie stanie na nogach. Odbieranie towaru skrzynki 15,20kg itd. Teraz jest lato więc jest klima i jest jak dla mnie zbyt zimno siedzieć po 10h w klimatyzacji a znów okres zimowy jak są mrozy trzeba pracować w kurtce tak jest zimno... Taka to moja praca sprzedawcy.... :oops:
 
No to jakieś 60 km odemnie ja mieszkam 20 km od Leszna, Krzywiń takie małe miasteczko
To całkiem blisko [emoji16] miejscowość nie wiem skąd, ale kojarzę
Tak sobie myślałam że pójdę na zwolnienie od drugiej wizyty. Jutro mam pierwszą wizytę. Jestem w 8 tyg.. Ja pracuję na pół etatu 2/3 razy w tyg ale po 10h na dzien. Jestem sama, wszystko robię sama. Kilka razy trzeba dźwigać po 15-20kg. Głównie stanie na nogach. Odbieranie towaru skrzynki 15,20kg itd. Teraz jest lato więc jest klima i jest jak dla mnie zbyt zimno siedzieć po 10h w klimatyzacji a znów okres zimowy jak są mrozy trzeba pracować w kurtce tak jest zimno... Taka to moja praca sprzedawcy.... :oops:
To ja na Twoim miejscu bym poszła od razu. Nie ma co ryzykować z dźwiganiem, teraz dzidziuś najważniejszy [emoji6]
 
To całkiem blisko [emoji16] miejscowość nie wiem skąd, ale kojarzę To ja na Twoim miejscu bym poszła od razu. Nie ma co ryzykować z dźwiganiem, teraz dzidziuś najważniejszy [emoji6]
Tak dokładnie zdrowie dzidzi najwazniejsze ale zastanawiałam się czy przed zwolnieniem nie poinformować pierw szefowej..
 
reklama
Po niedługiej drzemce obudziłam się nadal z bólem brzucha. Byłam w toalecie bo trochę mnie pogonilo ale pewna jestem, że boli mnie w dole mocniej niż dotąd. Ogólnie to mdli. Temperatura podwyższona do 37. Chyba zaczęłam się mocniej stresować. Nie jest to przyjemny bol ale jeszcze do zniesienia. O tych bólach jak poczytałam w Internecie to można zwatpic. Raz że miesiączkowy bol to normalne , raz, ze zle... Zaczynam wątpić, że będzie okej..
 
Do góry