reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Mnie pobolewa i kłuje po prawej stronie. Ale głównie po tym jak się trochę przeforsuje, co zreszta przy szalonej dwulatce nie jest trudne.
 
Ja nie plamiłam wcale.
Ale serio bolą was brzuchy tak jak na okres lub jakby miało was pogonić do kibelka? Wszędzie pisze się, że to ciągnący bol.
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, jutro powinnam dostać okres ale wczoraj zrobiłam test i zobaczyłąm 2 kreski. Mieszkam w Holandii więc do położnej mogę się udać dopiero za mniej więcej 3 tygonie. Na razie pozostaje mi czekać :p
Witaj! Ja tez jestem z Holandii :) moge spytac gdzie dokladnie mieszkasz?
To moja druga ciaza tutaj, wiec jakbys miala jakies pytania dawaj znac!
 
Ja nie plamiłam wcale.
Ale serio bolą was brzuchy tak jak na okres lub jakby miało was pogonić do kibelka? Wszędzie pisze się, że to ciągnący bol.
U mnie czasem jak na okres ale rzadko. Prędzej ten dziwny ból jak do kibelka by miało pognać, bo niestety dopadły mnie od samego początku mocne zaparcia. Picie glutka z siemienia lnianego zdaje egzamin [emoji16]
 
Dzięki, dzięki, wolalabym zobaczyc jeden :D

Wczoraj po raz pierwszy taki mnie sen dopadł, że po 20 film mi się urwał i spałam dziś do 6. Z kolei od rana czuje lekkie zawroty ale najbardziej meczace jest tętno, ktore mocnej czuje. Chwilami szybciej

Ktoś tak miał?
Mi przyspiesza tętno, ale nie wiem czy z powodu ciąży czy z powodu mojego schorzenia - mam tachykardię zatokową. Przy ataku tachykardii mam nie raz omdlenia, duszności, ręce i stopy stają się lodowate, słabo kontaktuję, a teraz nic takiego się nie dzieje, tylko szybsze bicie serca, więc może wina ciąży?
 
reklama
Też czuje w piersi i pod krtanią najmocniej. Tak jeszcze z innej beczki bo mnie nurtuje.. wiem, ze jeszcze daleko do tego ale kiedy zamierzacie w pracy powiedzieć?
Mam w swojej sporo biegania, czasem coś do noszenia i martwię się bo będę musiała kombinować. Zazwyczaj chyba mówi się, jak już jest potwierdzone i nieco zaawansowane.
Może nie pójdę od razu na zwolnienie ale wolałabym, jak będzie to już możliwe, aby wiedzieli w pracy.
Ja musiałam powiedzieć od razu, po pierwszej wizycie u gina. Dostałam zwolnienie z pracy z uwagi na to, że ciąża zagrożona. Ogólnie planowałam powiedzieć po skończonym 12 tyg lub później.
 
Do góry