reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja jestem ciekawa ile prawdy w tym przewidywaniu płci [emoji16]
I tak samo z tymi staraniami przed owu na dziewczynkę, a w dniu owu na chłopca [emoji16]
 
reklama
A zgodnie z tym chińskim kalendarzem co Wam wychodzi? Mi dziewczynka [emoji3059]
kalendarz.jpeg
 
Ja jestem w trakcie 7 tygodnia. Dokładnie 6 tyg 4 dni. Dziś mija trzeci dzień odkąd mam nasilone objawy. Wcześniej chyba przechwaliłam moje świetne samopoczucie. Miałam lekkie mdłości, zmęczenie, trochę się kladlam po południu. Teraz masakra
U mnie dziś 6t5d i też od kilku dni koszmar. Kupiłam dziś espumisan bo mam mega problemy z brzuchem i krople na mdłości mam nadzieję że coś pomogą no wczoraj wieczorem aż płakałam tak mnie wszystko bolało :(
 
U mnie dziś 6t5d i też od kilku dni koszmar. Kupiłam dziś espumisan bo mam mega problemy z brzuchem i krople na mdłości mam nadzieję że coś pomogą no wczoraj wieczorem aż płakałam tak mnie wszystko bolało :(
Olu ja też miałam tak samo a mam wrażenie że zaczyna być lepiej (pilam herbatkę dla kobiet w ciąży na wzdęcia, brałam espumisan) - jakby przechodziło przez ostatnie 2 dni. A tak na marginesie to mam wrażenie że prócz wzdetego brzucha to jakoś cała przybrałam na wadze. Nie ważyłam się przed ciąża ani na początku - wogole nie miałam do tego głowy ale mam wrażenie że jakoś więcej się mnie zrobiło. Mój mąż wczoraj stwierdził że już widać mi brzuszek, jestem zdziwiona tymi zmianami - że tak szybko
 
Więc Sysiq jeśli diagoza potwierdzona to bardzo współczuję....choć jak można stwierdzić ciąże pozamaciczną bez opcji znalezienia pęcherzyka....to skąd on wie że pęcherzyk jest poza macicą.

Mi totalnie obojętna płeć. Naprawdę totalnie mi wisi. W poprzednich ciązach owszem liczyłam a to na chłopca a to na dziewczynkę-ale mam obie płcie i teraz co będzie to będzie.
Nawet mówiłam męzowi że powiem ginowi żeby mi nie mowił haha i będziemy mieli kinder suprise

Co do witamin. Femibion nie jest zły ale ja jak to ja naczytałam się już -6 lat temu ostatni poród a masakrycznie dużo się zmieniło- i naczytałam się że coś takiego jak cholina wspomaga prawidłowy rozwój cewy nerwowej itd. a wiadomo układ nerwowy to masa możliwych odchyleń więc jedyne tabletki posiadające cholinę to Prenatal Uno. Dziś podjechalam do apteki i zamówilam bo nie mieli. One mają totalnie to samo co reszta pix dla cięzarnych tylko wlasnie dodatkowo mają tą cholinę
 
reklama
Do góry