reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Kurczę a ja wyjątkowo ani wyprysku, a też bym teraz chciała córkę. Za to słodycze pochłaniam jak odkurzacz :D
No słodkie też pochłaniam, a normalnie nie jadłam. Tylko to niestety takie wróżenie z fusów tak mi się wydaję [emoji23] póki co się nie nastawiam, chcę po prostu żeby było i było zdrowe, obojętnie jakiej płci [emoji4]
Ale staram się przerzucić na owoce zamiast słodkiego, bo boję się, że za bardzo przytyję jak będę wciągać same puste kalorie [emoji849]
 
No słodkie też pochłaniam, a normalnie nie jadłam. Tylko to niestety takie wróżenie z fusów tak mi się wydaję [emoji23] póki co się nie nastawiam, chcę po prostu żeby było i było zdrowe, obojętnie jakiej płci [emoji4]
Ale staram się przerzucić na owoce zamiast słodkiego, bo boję się, że za bardzo przytyję jak będę wciągać same puste kalorie [emoji849]
A ja na jedzenie nie mogę patrzeć słodycze mogą nie istnieć ale śledzie bym jadła co chwile
 
Ja piję dużo wody ze względu na kamicę prawej nerki i bez ciąży w nocy potrafię wstać 3 razy Wizytę u ginekologa mam 21.08, teraz się do niego nie dostanę, więc jedynie pozostaje mi udać się wieczorem do szpitala. Badania moczu też dzisiaj już nigdzie nie zrobię szkoda, że rano nie pomyślałam o tym
Ja też tak latalam do toalety co chwilę a w nocy budził mnie pełny pecharz ale kilka dni temu zaczęło się uspokajac. To najprawdopodobniej od powiększające się pod wpływem hormonów macicy
 
Kurczę a ja wyjątkowo ani wyprysku, a też bym teraz chciała córkę. Za to słodycze pochłaniam jak odkurzacz :D
To mnie słodkie odrzuca na kilometr ☺ chciałabym dziewczynkę i mam cichą nadzieję, że się uda, bo przy synku nie miałam żadnych mdłości, za to twarz wysypana... Teraz zupełnie inne objawy ☺
 
No ja na twarzy syfy i włosy zaczęły wypadac
Mi też wychodzą okropne syfy, strasznie bolą. Nie wiem czy to przez Duphaston. Jak zaczęłam go brać tak mnie wysypuje. Ale to nic, mąż nie narzeka, że straszę, syn też nie. Do ludzi nie wychodzę, bo pół dnia śpię, dużo chodzić nie mogę, od razu mam twardy, napięty brzuch, boli i ciągnie w dół, więc leżę na kanapie. Ehh uroki upragnionej ciąży
 
reklama
Do góry