reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Pijcie laski wodę ile wlezie. Nie będziecie puchły jak przyzwyczaicie organizm do tego że ma duzo wody kiedy chce. Nie będzie jej zatrzymywał. W pierwszej ciąży straszliwie puchlam. Tylko, że wtedy mogłam cały dzień oblecieć na jednej szklance herbaty.
 
reklama
ehh dajcie spokój z tym remontem. Kurczę maluję sobie szafki taki mam ambitny plan i teraz zagwostka.....mogę dalej malować czy nie mogę. W końcu to farba i coś tam w sobie ma. Ja sie upieram że mogę , małżonek stopuje że nie koniecznie powinnam.
I tak o to ciąza komplikuje zycie. Rozsadzi mnie z bezczynności no....póki mnie nie mdli i nie ścina śpiączka z nóg mogłabym pomalować.
Jest tyle rzeczy ,które teraz nie powinnam robić a muszę bo nie ma kto tego zrobić....,że jeszcze ciężej przychodzi mi akceptacja tego nowego stanu rzeczy
 
a jeszcze się miałam pytać o witaminy. Któraś łyka coś czy tylko kwas foliowy? Ja w poprzednich brałam femibion ale teraz mam ochotę zmienić na prenatal duo.
 
U mnie to dziś przeboje. Afera z papierkiem w koszu - pisałam jakiś czas temu o co chodzi. Myślałam, że sprawa ucichła o taką błahostkę a tu dzwoni dziś teść z mordą że co my wyrabiamy itd bo widział fotkę pudełeczka tekturowego od niby tego sąsiada. Jak się później okazało teść nigdy z tym typkiem nie gadał tylko synowa - darmozjadka wyolbrzymia, by mu się przypucować a tą fotkę kosza ma od tego sąsiada, bo dziwne z nim kontakty ma gdy mąż jej w pracy jest. Śmiałam się dziś już z tego bo co mam robić. Teść już wie o ciąży dlatego z gębą dzwoni by nas denerwować. Oczywiście był telefon do teściowej ze skargą na teścia. Ona już powiedziała, że ma dość tych wariatów ale pewnie da mu do wiwatu, bo następny idiota postanowił nas nękać jakbyśmy normalnie kogoś zabili. Porażka...
 
Jeśli chodzi o książki to bardzo polecam abonament w aplikacji Empik Go. 40 zł miesięcznie i nielimitowany dostęp do ebooków i audiobooków. Dzięki niemu czytam/słucham ok. dwóch książek tygodniowo. Na przykład ostatnio słuchałam super zbioru felietonów z foch.pl o macierzyństwie. Bardzo dobrze nastawiła mnie ta lektura.Zobacz załącznik 1010704
Dzięki za podsunięcie tego pomysłu, bo nawet nie wiedziałam o istnieniu tego empik go. Wydaje się świetnym rozwiązaniem [emoji7]
Zobacz załącznik 1010674

Dziewczyny beta urosła ładnie ale spadł progesteron. Czy ciąża jest do utrzymania? Wizyta dzisiaj wieczorem.
Najważniejsze, że beta ładnie rośnie [emoji6] na niski progesteron lekarz da Ci leki
a jeszcze się miałam pytać o witaminy. Któraś łyka coś czy tylko kwas foliowy? Ja w poprzednich brałam femibion ale teraz mam ochotę zmienić na prenatal duo.
Ja mam Femibion póki co. Zostało mi jeszcze 6 tabletek, więc muszę zrobić rozeznanie co dalej [emoji848] A dlaczego chciałabyś zmienić na coś innego? Femibion nie jest ok?
 
reklama
Problem żółtego śluzu no można powiedzieć jaskrawo żółtego dziś wrócił. Nic nie piecze, nie swędzi. Myślałam, że problem zniknął wraz z przyjmowaniem duphastonu.
 
Do góry