reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Co do spacerówki, to ja zachorowałam na GB pockit compact stroller- taki co się składa do mini pakieciku, ale chyba sobie daruje, bo mamy już wózek 2w1, no chyba ze się trafi nagły niespodziewany przypływ gotówki
 
reklama
@Naysan moze idz do lekarza z ta cieśnią ona powinna wrócić do normy po porodzie a jeżeli tak się nie stało to warto to skontrolować. Poza tym odpoczniesz sobie w kolejce :d
 
Dziewczyny macie do polecenia jakas mate piankową koniecznie składana, nie puzzle? I niekoniecznie skip hop za 500zl :0
 
@Naysan moze idz do lekarza z ta cieśnią ona powinna wrócić do normy po porodzie a jeżeli tak się nie stało to warto to skontrolować. Poza tym odpoczniesz sobie w kolejce :d
Właśnie byłam już u ortopedy i powiedział mi, ze tonprobkem neurologiczny, a teraz wróciłam od neurologa inten stwierdził, ze to problem ortopedyczny:) no ale chyba faktycznie ciesn, jeszcze badania porobie i pewnie się skończy na jodze. Przy czym mo się to teraz zaczęło a nie w ciąży
 
@Ika88 chodzę prywatnie, bo mam jeszcze pakiet z pracy, choć już mi się skończyła umowa, ale i tak nie ma szału z terminami. Dalej jestem w punkcie wyjścia, dłoń cała zdrętwiała
@Zzzzzz po tych górach nosiłaś mała w chuście?
 
@Ika88 chodzę prywatnie, bo mam jeszcze pakiet z pracy, choć już mi się skończyła umowa, ale i tak nie ma szału z terminami. Dalej jestem w punkcie wyjścia, dłoń cała zdrętwiała
@Zzzzzz po tych górach nosiłaś mała w chuście?
Na poczatku w chuście elestycznej z lennylamba a teraz od ok miesiaca noszę ja w nosidełku lennylamb up grade :) nosidelko super, moge z Zuza sprzątać chatę, gotowac, chodzic po gorach itp w ogole nie jest mi wozek potrzeby.
 
@Naysan ja mam pakiet w tak świetnej prywatnej opiece, że dużo łatwiej o termin na nfz u wielu specjalistów...
@Zzzzzz a jak plecy po takim noszeniu?
Jeżeli masz dobrze dopasowany odcinek biodrowy ( w przypadku nosidelka) i krzyżowy (w przypadku chusty) to nie czujesz ciężaru.
W ogole dziecko wygląda przeslodko i faktycznie w moim przypadku buduje to wiez. Jak jesteśmy u znajomych i juz jest pora spania to wkladam mala do nosidla, trochę się pobujam i zasypia. Później ja tylko odkładam do łóżka.
 
reklama
Jeżeli masz dobrze dopasowany odcinek biodrowy ( w przypadku nosidelka) i krzyżowy (w przypadku chusty) to nie czujesz ciężaru.
W ogole dziecko wygląda przeslodko i faktycznie w moim przypadku buduje to wiez. Jak jesteśmy u znajomych i juz jest pora spania to wkladam mala do nosidla, trochę się pobujam i zasypia. Później ja tylko odkładam do łóżka.
a to akurat znam dobrze, mojemu wystarczy 30 sekund w chuście i lula
 
Do góry