reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Kocham to! Dotarly z alie :)
IMG_20190129_130013.jpeg
IMG_20190129_130008~2.jpeg
 
Ja dzis 30 min prasuje kocyki, reczniki itp i 30 min leżę. Dostalam smsy ze przyszły przesylki do odbioru, wiec może sie pozniej przejde :)
Ja skończyłam gotować i teraz leżę bo plecy mi wysiadaja, ciuszki mam już wyprane tylko teraz muszę je posegregowac według rozmiarów i popakować o wsio[emoji7]
 
Ja skończyłam gotować i teraz leżę bo plecy mi wysiadaja, ciuszki mam już wyprane tylko teraz muszę je posegregowac według rozmiarów i popakować o wsio[emoji7]
Ciuszki juz mam ogarniete, ciesze sie ze to zrobilam bo nie dalabym pozniej rady. Dzisiaj ostatnie paczki z pieluszkami flanelowymi przyszly wiec jutro wypiore, pojutrze wyprasuje i to byloby wszystko :D
 
No i ładne wam te suwaczki wyszły ;)
Ja dzisiaj skończyłam prasowac ciuszki i wszystko mam ułożone :) zrobiłam miejsce w szafie i wszystko weszło uff...
Jeszcze zamówię prześcieradła i upiore becik i będę gotowa :)
A nie... kuzwa wózek muszę jeszcze przeprac. Zapomniałam...
 
reklama
Do góry