reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
ja tez kupowalam uzywany bo dzieci juz wiecej nie planuje.. wystarczy nam wymarzona dwójeczka :) a wole zainwestowac w dobra nową spacerowke ktora zdecydowanie dluzej mi sie przyda niz gondola :)
Ja to chyba się zdecyduje na spacerówke valco snap 4 trend i do tego gondola na pierwsze miesiące. Tylko cena trochę wygórowana jak na spacerówke, ale już się na nią napaliłam
 
ja tez kupowalam uzywany bo dzieci juz wiecej nie planuje.. wystarczy nam wymarzona dwójeczka :) a wole zainwestowac w dobra nową spacerowke ktora zdecydowanie dluzej mi sie przyda niz gondola :)

Ja identycznie. Zreszta już stoi espiro next. Zapłaciliśmy mniej niż polowe a jak mój P go po swojemu drugi raz wyprał i wyczyścił to jak nowy [emoji16]
 
Kurcze wy dziewczyny piszecie ze uzywacie spacerówki o wiele dłużej a mój w gondoli jeździł pół roku a w spacerowce rok. Więc różnica żadna. Ale to chyba zależy od dziecka albo gdzie się poruszamy...
 
reklama
Do góry